13. Dni Druku 3D - relacja 0
13. Dni Druku 3D - relacja

13. Dni Druku 3D to bardzo ważne wydarzenie, których bohaterami głównymi się technologie addytywne (przyrostowe). Mający miejsce w Targach Kielce event to okazja dla odwiedzających go osób do odkrycia potencjału, jaki w owych metodach wytwarzania trójwymiarowych obiektów drzemie. Druk 3D jest technologią intensywnie się rozwijającą i odciskającą coraz większe piętno na różnorodnych sferach współczesności. Postanowiliśmy wybrać się na omawiane tu wydarzenie, zaś niniejszy artykuł stanowi relację z naszej wizyty tamże. Co ujrzeliśmy? Sprawdźcie koniecznie!

czytaj całość »
Festiwal Bomba Megabitowa 0
Festiwal Bomba Megabitowa

Pięć dni - tak długo trwał Festiwal Bomba Megabitowa, który rozpoczął się 10. września, a zakończył 14. września. Celebrowana była wówczas setna rocznica urodzin Stanisława Lema i to właśnie tej wyjątkowej postaci poświęcone zostały wszystkie składowe elementy wydarzeniowe tejże imprezy. Festiwal ten stanowi święto, podczas którego nauka, technika i kultura łączą się ze sobą i wzajemnie przenikają w jednym celu. Jest nim celebracja całokształtu twórczości Lema. W wydarzeniu tym czynny udział brali przedstawiciele wielu dziedzin kulturalnych oraz technologicznych, wśród których nie zabrakło także reprezentantów... Druku 3D!

czytaj całość »
Maker Faire Prague 2021 i filamenty prosto z Polski 0
Maker Faire Prague 2021 i filamenty prosto z Polski

Druk 3D na Maker Faire Prague reprezentowany jest niepierwszy raz. Tegoroczna edycja święta, podczas którego celebrowana jest szeroko rozumiana kreatywność, to jednak czas wyjątkowy dla polskich filamentów. Dlaczego? Polskę na Maker Faire Prague 2021 reprezentuje bowiem Spectrum Filaments, czyli firma mogąca pochwalić się rozległym wachlarzem materiałów wykorzystywanych w druku 3D techniką FDM.

czytaj całość »
XII edycja Dni Druku 3D - relacji część druga 0
XII edycja Dni Druku 3D - relacji część druga

W drugiej części relacji z tegorocznych Dni Druku 3D na warsztat bierzemy kolejnych producentów-uczestników wydarzenia. Zmiana skali eventu wynikająca z czynników zewnętrznych w żadnym wypadku nie wpłynęła na jakość zaprezentowanych w jego trakcie treści. To wciąż wydarzenie nietuzinkowe i bardzo istotne nie tylko z punktu widzenia branży druku 3D, lecz także w kontekście szeroko rozumianej technologii. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »

792 600 065 sklep@zadar.pl Wysyłka w ten sam dzień do 18:30 i 11:00 (sobota). Darmowa wysyłka od 199zł Zakupy RATALNE

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl