Wersje językowe

Części zamienne do drukarek 3D Zortrax

Drukarki 3D Zortrax to trwałe urządzenia. Niektóre ich elementy eksploatacyjne wymagają jednak wymiany od czasu do czasu. Dzięki wsparciu technicznemu producenta nie będziemy mieć z tym problemu. Części do drukarek 3D Zortrax to szerokie spektrum wysokojakościowych elementów zamiennych. Są wśród nich m.in. dysze, stoły robocze i głowice. Części do drukarek 3D Zortrax to elementy zamienne do urządzeń LPD, LPD Plus oraz UV LCD. Wszystkie te komponenty wykonano ze znakomicie dużą precyzją z materiałów najwyższej jakości. Znajdziemy tu też części zamienne stworzone przez firmy zewnętrzne.

Części do drukarek 3D Zortrax

Zortrax - części zamienne do drukarek 3D olsztyńskiej firmy

Olsztyńska firma zadbała o szeroki wachlarz zamiennych części do drukarek 3D Zortrax. Z myślą o każdym urządzeniu przygotowała wysokojakościowe komponenty naprawcze. Wśród dedykowanych, zamiennych części do drukarek 3D Zortrax znajdują się m.in. platformy grzewcze, głowice i elementy elektroniki. Dysze stanowią kolejny zbiór komponentów znajdujących się w tej kategorii produktów. Części zamienne do drukarek 3D Zortrax to produkty, które powstały z myślą o następujących modelach urządzeń:

 1. M200

  Części zamienne do modelu Zortrax M200 obejmują platformę grzewczą bez płyty perforowanej oraz kable, które łączą płytę główną drukarki 3D ze stołem roboczym. Są wśród nich także płytka PCB ekstrudera oraz głowica V2. Części zamienne do drukarek 3D Zortrax M200 reprezentuje również ekran maszyny. Kabel łączący ekstruder z płytą główną to kolejny, ważny reprezentant zamiennych elementów, dzięki którym zwiększymy żywotność sprzętu.

 2. M200 PLUS

  Z myślą o drukarkach M200 PLUS przygotowano części zamienne, do których zalicza się m.in. stół grzewczy. Wśród nich jest też przewód łączący platformę roboczą z płytą główną. Płytka PCB ekstrudera to kolejny reprezentant części zamiennych Zortrax, które powstały z myślą o modelu M200 Plus. Wśród elementów do urządzenia nie zabrakło też przełącznika ON/OFF. Głowica V3 jest niezwykle istotnym komponentem M200 PLUS. Także i ona reprezentuje zbiór elementów naprawczych do drukarek 3D Zortrax. 

 3. M300

  Firma Zortrax przygotowała szereg części do drukarek 3D M300. Zbiór komponentów zamiennych jest reprezentowany m.in. przez ekran. Stół grzewczy to kolejny reprezentant części Zortrax do modelu M300. Uszkodzona platforma robocza nie oznacza zatem końca zdatności urządzenia do pracy. Wystarczy go wymienić, gdy naprawa komponentu będzie niemożliwa do wykonania. Firma Zortrax przygotowała też kabel, który łączy stół roboczy z płytą główną. Zakupicie u nas także przewód umożliwiający połączenie płyty głównej z ekstruderem. W skład szeregu części do drukarek 3D Zortrax M300 wchodzi też głowica V2.

 4. M300 PLUS

  Model M300 PLUS również doczekał się serii dedykowanych części zamiennych. Zalicza się do nich: platformę grzewczą, kabel ekstrudera oraz przełącznik ON/OFF. W skład zbioru części do drukarek 3D Zortrax M300 PLUS wchodzi też przewód do stołu roboczego maszyny. Łączy on platformę grzewczą z płytą główną. Głowica V3 to ważny element modelu M300 PLUS. Komponentu tego nie mogło zatem zabraknąć wśród serii części do drukarek 3D Zortrax. Przygotowana została także płytka PCB ekstrudera. Wymienione dotychczas produkty to niejedyni reprezentanci części do drukarek 3D Zortrax. Nasza oferta szerokie spektrum dedykowanych elementów naprawczych, jakie powstały z myślą o maszynach olsztyńskiej firmy.

 5. M300 DUAL

  Z myślą o M300 DUAL także przygotowano szereg zamiennych części. Wśród nich obecna jest głowica maszyny. W skład grona części do drukarek 3D Zortrax wchodzi też kabel ekstrudera. Płyta grzewcza oraz platforma perforowana to kolejni reprezentanci dedykowanych komponentów zamiennych, które powstały w trosce o sprawne działanie modelu M300 DUAL. 

 6. Inventure

  Dla Zortrax Inventure produkowane są dedykowane, wysokojakościowe części zamienne. Głowica oraz przełącznik ON/OFF to reprezentanci tej grupy produktów. Dopełnienie zbioru części do drukarek 3D Zortrax Inventure stanowią dysze.

 7. Inkspire

  Inkspire to urządzenie UV LCD, do którego również zakupimy komponenty, które umożliwią nam sprawną naprawę maszyny. Jest wśród nich zarówno platforma robocza, jak również pokrywa do drukarki 3D. Pamiętano też o tych elementach, których regularna wymiana to konieczność. Zalicza się do nich folię FEP oraz filtr węglowy. Co można zrobić w sytuacji, gdy ekran LCD modelu Inkspire ulegnie nieodwracalnemu zepsuciu? Nic straconego! Wśród części do drukarek 3D Zortrax obecny jest także ekran LCD.

792 600 065 sklep@zadar.pl Wysyłka w ten sam dzień do 18:30 i 11:00 (sobota). Darmowa wysyłka od 199zł Zakupy RATALNE

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl