Wersje językowe
Drukarki 3D, filamenty, druk 3D - Wrocław i okolice

Mieszkasz we Wrocławiu lub jego okolicach i poszukujesz dobrej drukarki 3D? Dobrze się składa! Ofertę sklepu Zadar reprezentują drukarki 3D, pozwalające na wykonywanie przestrzennych wydruków różnorodnymi technikami, w tym FFF/FDM/LPD/LPD Plus, SLA, DLP, UV LCD oraz SLS. Do wydrukowania trójwymiarowego przedmioty potrzebne są jednak odpowiednie materiały. Mamy tego świadomość. Nasze ofertowe portfolio obejmuje więc również wysokojakościowe tworzywa do druku przestrzennego. Są wśród nich filamenty, fotopolimery (żywice światłoutwardzalne) oraz proszki, które stworzono z myślą o technologii SLS. U nas nabędziesz nie tylko materiały do drukowania i urządzenia drukujące trójwymiarowe przedmioty. Części zamienne do drukarki 3D to kolejny filar naszego wachlarza ofertowego. Akcesoria i narzędzia przydatne podczas tworzenia wydruków przestrzennych również zakupisz w sklepie Zadar. Wszystko, czego potrzebujesz, dostępne jest na jednej platformie.

Filamenty do drukarki 3D - ogromny wybór materiałów

Filamenty do drukarki 3D są tworzywami, z których wykonuje się przestrzenne wydruki metodą FFF/FDM/LPD/LPD Plus. Maszyny drukujące trójwymiarowe przedmioty cieszą się ogromną, stale rosnącą popularnością. Rośnie więc ilość rodzajów filamentów. Mamy tego świadomość, więc poszerzamy naszą ofertę o kolejne tworzywa do druku techniką FDM/FFF/LPD/LPD Plus. Wachlarz filamentów dostępnych w sklepie Zadar jest zatem bardzo rozbudowany. Są wśród nich materiały popularne, w tym:

Nasza oferta obejmuje też filamenty techniczne:

I inne tworzywa, które świetnie sprawdzą się jako materiały do zastosowań przemysłowych. Nasza oferta obejmuje również filamenty elastyczne (TPE, w tym TPU). Nie zapomnieliśmy także o materiałach dekoracyjnych. Są wśród nich m.in. produkty  wzbogacone brokatem i filamenty WOOD (zawierające drewno). Szukacie materiałów świecących w ciemności? Doskonale! U nas je znajdziecie. Zakupicie u nas również specjalistyczne, nietypowe tworzywa. Reprezentują je m.in. ceramiczne filamenty marki Spectrum Filaments oraz materiały stworzone z myślą o medycynie. Z myślą o dobrej kondycji drukarek 3D zaopatrzyliśmy się także w filamenty czyszczące.

Drukarki 3D - FFF/FDM, żywiczne i SLS

Nasza oferta obejmuje dużą ilość różnorodnych maszyn do druku przestrzennego, jakimi są drukarki 3D. Reprezentują je zarówno urządzenia do użytku hobbystycznego, jak również takie, które stworzono z myślą o zastosowaniach profesjonalnych. Zalicza się do nich sprzęt drukujący techniką FFF/FDM. Oferujemy drukarki 3D firm:

Na technice FFF/FDM druk 3D się jednak nie kończy. Nasza oferta to zatem także żywiczne drukarki 3D (Anycubic, Zortrax Inkspire, Zortrax Inkspire 2) oraz maszyny do wykonywania wydruków metodą SLS. Technologię SLS reprezentuje sprzęt polskiej firmy - Sinterit.

Druk 3D - o usłudze

Musisz wykonać element, którego produkcja jest nieopłacalna klasycznymi technikami i tylko druk 3D może Cię uratować? Świetnie się składa! Usługę druku 3D świadczymy nie tylko na terenie Krakowa i jego okolic. Mieszkasz we Wrocławiu i szukasz firmy, która wydrukuje zaprojektowany obiekt? Doskonale! Wykonamy go z największą starannością. Nie musisz przyjeżdżać do Krakowa po gotowy wydruk 3D. Po wydrukowaniu zamówionego przedmiotu od razu zostanie on wysłany pod wskazany adres - nieistotne, czy będzie to Wrocław, czy też jego okolice.

Druk 3D - Wrocław i okolice - jak zamówić wydruk?

To bardzo proste. Skontaktujesz się z nami trzema możliwymi metodami:

  • Poprzez nasz sklep sklep internetowy
  • Wyślij email: sklep@zadar.pl
  • Zadzwoń: +48 792 600 065

Po nawiązaniu z nami kontaktu dokładnie wyjaśnimy dalsze wykonywane procedury, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przedstawimy ofertę wraz z dokonaną wyceną zamówienia.

Usługa druku 3D - więcej informacji

Jaką techniką wykonujemy wydruki w ramach usługi druku 3D?

Wydruki trójwymiarowe wykonujemy metodą FDM/FFF/LPD/LPD Plus. To bardzo popularna metoda przyrostowej produkcji przedmiotów, lecz jedynie doświadczeni użytkownicy drukarek 3D osiągają wysokojakościowe efekty z szerokiego spektrum filamentów - także tych bardzo wymagających. My doświadczenie i niezbędną wiedzę w tej dziedzinie posiadamy, dzięki czemu realizujemy nawet bardzo złożone projekty - zadowolenie klienta to dla nas priorytet.

Jakimi drukarkami 3D dysponujemy?

Usługę druku 3D realizujemy, korzystając z możliwości urządzeń drukujących firmy Zortrax. Są to modele M200 Plus oraz Inventure. Zortrax to firma, która słynie z wysokojakościowych, zaawansowanych technicznie drukarek 3D. Jakość tworzonych przez nie wydruków jest oszałamiająca. Kompatybilność z szerokim spektrum filamentów to kolejna, istotna zaleta drukarek 3D, które tworzy Zortrax. Wielkoformatowe wydruki tworzymy, korzystając z urządzenia firmy UBOT 3D.

Usługa druku 3D (i nie tylko)

Dzięki usłudze druku 3D można uzyskać trójwymiarowy obiekt dokładnie dopasowany do potrzeb użytkownika. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy chcesz skorzystać z naszej oferty drukowania struktur 3D, lecz zarówno Kraków, jak i Wrocław to miasta położone bardzo daleko od miejsca, do którego zamówienie miałoby zostać dostarczone? Dla nas nie jest to problemem! Zamówiony wydruk 3D dostarczymy, gdzie tylko chcesz na terenie Polski.

792 600 065 sklep@zadar.pl Wysyłka w ten sam dzień do 18:30 i 11:00 (sobota). Darmowa wysyłka od 199zł Zakupy RATALNE

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl