Wersje językowe
Świadomość ekologiczna

Ilość generowanych współcześnie różnorodnych odpadów wywiera niezwykle negatywny wpływ na środowisko naturalne, przyczyniając się do jego wielopłaszczyznowej dewastacji. Mając świadomość istotności tego problemu w skali globalnej, staramy się ograniczać jego rozrost, racjonalnie gospodarując surowcami wtórnymi.

Kartonowym pudłom, w których do naszej siedziby docierają rozmaite, oferowane przez nas produkty, oraz ich komponentom wypełnieniowym (np. folii bąbelkowej) dajemy drugie życie, co czynimy w sposób dwojaki. Po pierwsze - wykorzystujemy omawiane materiały jako elementy opakowania zamówień wymagających zwiększonego poziomu zabezpieczeń ze względu na np. delikatność wysyłanego przedmiotu. Po drugie - surowce, których nie zużyjemy, poddajemy recyklingowi.

Niepotrzebny karton po filamencie zostaw u nas - wykorzystamy go ponownie!

Spośród wielu rozmaitych odpadów destrukcyjnie oddziałujących na ziemskie ekosystemy jednymi z tych definitywnie najgroźniejszych są tworzywa sztuczne. Szpule, na które nawijane są filamenty, zazwyczaj wytwarzane są z plastiku. Trzeba mieć na uwadze fakt, iż tego typu tworzywa poddawać należy procesowi segregacji. Oddając nam szpulę po zużytym już filamencie marek takich jak: NebulaZadar lub Colorfil, nie tylko korzystnie wpływasz na minimalizację poziomu zanieczyszczenia środowiska - otrzymujesz także rabat w wysokości 2 zł za każdy taki zwrócony obiekt na zakup kolejnego filamentu producenta, przez którego oddana nam szpula została wcześniej wykorzystana do nawinięcia na nią materiału do druku 3D.

Oddaj nam szpulę po zużytym filamencie - zyskaj nawet 8 zł rabatu na kolejne zakupy!*

Marketing od zawsze stanowi nieodłączny element szeroko pojmowanego handlu. Wielokolorowe, przyciągające wzrok opakowania mają za zadanie zachęcić do zakupu skrywanych w ich wnętrzach produktów, kreując w ten sposób popyt. Taki wizualny wabik na klientelę, pozornie szkodliwy jedynie dla zawartości portfeli, często stanowi pośrednie lub bezpośrednie zagrożenie dla środowiska naturalnego. Barwniki stosowane w produkcji takich przyciągających wzrok opakowań czy też folia, którą są takie opakowania powlekane, mają niebagatelny wpływ na wzrost poziomu zanieczyszczenia powierzchni globu. Mając na uwadze wagę omawianego problemu, wcześniej odpowiednio zabezpieczone szpule z naszym autorskim filamentem pakujemy w klasyczne, szare kartony niezawierające na swojej powierzchni zbędnych, wizualnych ozdobników.

Myśl globalnie, działaj lokalnie - właśnie tą zasadą kierujemy się w trosce o środowisko naturalne


*Dotyczy szpul po filamentach marek Nebula, Zadar i Colorfil. Przykładowo: Oddając szpulę po filamencie o wadze 1kg Colorfil, zyskujesz rabat w wysokości 2 zł na kolejny filament tego producenta. Sytuacja prezentuje się analogicznie dla produktów marek Nebula i Zadar. Gdy oddasz szpulę po filamencie, którego waga wynosiła od 2.5 kg do 3 kg, zyskasz aż 8 zł rabatu.

792 600 065 sklep@zadar.pl Zamówienia wysyłamy do 16:45 Darmowa wysyłka od 180zł

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl