Wersje językowe
Świadomość ekologiczna

Ilość generowanych współcześnie różnorodnych odpadów wywiera niezwykle negatywny wpływ na środowisko naturalne, przyczyniając się do jego wielopłaszczyznowej dewastacji. Mając świadomość istotności tego problemu w skali globalnej, staramy się ograniczać jego rozrost, racjonalnie gospodarując surowcami wtórnymi.

Kartonowym pudłom, w których do naszej siedziby docierają rozmaite, oferowane przez nas produkty, oraz ich komponentom wypełnieniowym (np. folii bąbelkowej) dajemy drugie życie, co czynimy w sposób dwojaki. Po pierwsze - wykorzystujemy omawiane materiały jako elementy opakowania zamówień wymagających zwiększonego poziomu zabezpieczeń ze względu na np. delikatność wysyłanego przedmiotu. Po drugie - surowce, których nie zużyjemy, poddajemy recyklingowi.

Niepotrzebny karton po filamencie zostaw u nas - wykorzystamy go ponownie!

Spośród wielu rozmaitych odpadów destrukcyjnie oddziałujących na ziemskie ekosystemy jednymi z tych definitywnie najgroźniejszych są tworzywa sztuczne. Szpule, na które nawijane są filamenty, zazwyczaj wytwarzane są z plastiku. Trzeba mieć na uwadze fakt, iż tego typu tworzywa poddawać należy procesowi segregacji. Oddając nam szpulę po zużytym już filamencie marek takich jak: NebulaZadar lub Colorfil, nie tylko korzystnie wpływasz na minimalizację poziomu zanieczyszczenia środowiska - otrzymujesz także rabat w wysokości 2zł za każdy taki zwrócony obiekt na zakup kolejnego filamentu producenta, przez którego oddana nam szpula została wcześniej wykorzystana do nawinięcia na nią materiału do druku 3D.

Oddaj nam szpulę po zużytym filamencie - zyskaj nawet 7 zł rabatu na kolejne zakupy!

Szpula, na którą nawinięty został filament, najczęściej wykonywana jest z plastiku. Gdy zużyjecie już cały filament, jaki się na niej znajdował, warto przynieść ją do naszego sklepu. Za pustą, nieuszkodzoną szpulę po materiałach Colorfil, Nebula i Zadar uzyskujecie rabat zgodnie z poniższymi informacjami:

  • pojedyncza szpula 0.5kg Colorfil/Nebula/Zadar ➤ 1zł rabatu na produkty Colorfil/Nebula/Zadar
  • pojedyncza szpula 1kg Nebula/Zadar/Colorfil ➤ 2zł rabatu na produkty Nebula/Zadar/Colorfil
  • pojedyncza szpula 3kg Zadar/Colorfil/Nebula ➤ 7zł rabatu na produkty Zadar/Colorfil/Nebula

Marketing od zawsze stanowi nieodłączny element szeroko pojmowanego handlu. Wielokolorowe, przyciągające wzrok opakowania mają za zadanie zachęcić do zakupu skrywanych w ich wnętrzach produktów, kreując w ten sposób popyt. Taki wizualny wabik na klientelę, pozornie szkodliwy jedynie dla zawartości portfeli, często stanowi pośrednie lub bezpośrednie zagrożenie dla środowiska naturalnego. Barwniki stosowane w produkcji takich przyciągających wzrok opakowań czy też folia, którą są takie opakowania powlekane, mają niebagatelny wpływ na wzrost poziomu zanieczyszczenia powierzchni globu. Mając na uwadze wagę omawianego problemu, wcześniej odpowiednio zabezpieczone szpule z naszym autorskim filamentem pakujemy w klasyczne, szare kartony niezawierające na swojej powierzchni zbędnych, wizualnych ozdobników.

Puste szpule - rabaty
Szpula Producent filamentu Wysokość rabatu za pojedynczą szpulę Producent, na którego filament jest przyznawany rabat
0.5kg
  • Nebula
  • Zadar
  • Colorfil
1zł
  • Nebula
  • Zadar
  • Colorfil
1kg 2zł
3kg 7zł

792 600 065 sklep@zadar.pl Wysyłka w ten sam dzień do 18:30 i 11:00 (sobota). Darmowa wysyłka od 199zł Zakupy RATALNE

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl