PrintPlant, czyli rośliny doniczkowe i druk 3D 0
PrintPlant, czyli rośliny doniczkowe i druk 3D

Czy druk 3D i uprawa roślin doniczkowych mogą iść ze sobą w parze? Okazuje się, że tak! Dowodzi tego PrintPlant - firma zajmująca się produkcją akcesoriów do roślin techniką FDM/FFF. Postanowiliśmy zadać kilka pytań twórcom firmy. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Filament PC-PBT - idealne tworzywo do zadań specjalnych 0
Filament PC-PBT - idealne tworzywo do zadań specjalnych

Filamenty techniczne to produkty do drukarki 3D, które cechują się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi. Dobra odporność termiczna, duża wytrzymałość mechaniczna i co najmniej przyzwoita niepodatność na wpływ chemikaliów to ważne własności tych materiałów. Nie inaczej jest z materiałem będącym bohaterem tego artykułu. Filament PC-PBT to znakomite tworzywo techniczne. Dlaczego? Przekonajmy się!

czytaj całość »
Filamenty artystyczne, czyli druk 3D w służbie sztuki 0
Filamenty artystyczne, czyli druk 3D w służbie sztuki

Druk 3D umożliwia tworzenie obiektów unikatowych. Czy służyć może on jako narzędzie dla artystów? Jak najbardziej! Artyści coraz chętniej sięgają po druk 3D, aby tworzyć swe dzieła. Wykorzystują oni rozmaite techniki drukowania przestrzennego, aby uzyskać pożądane rezultaty. Jedną z nich jest FFF/FDM. Istnieje wiele filamentach o unikalnych własnościach wizualnych (i nie tylko), na które warto zwrócić uwagę, poszukując tworzywa, z którego wykonane zostaną dzieła sztuki. Przedstawiamy przykłady materiałów, z których przesiąknięty kreatywnością umysł wykonać może pobudzające ludzką wrażliwość struktury trójwymiarowe. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Tarfuse, czyli filamenty Grupy Azoty 0
Tarfuse, czyli filamenty Grupy Azoty

Filamenty do drukarki 3D są materiałami produkowanymi przez wielu polskich producentów wyspecjalizowanych w wytwarzaniu wysokojakościowych tworzyw do druku przestrzennego metodą FFF/FDM/LPD/LPD Plus. Produkty, z których drukuje się trójwymiarowe obiekty, tworzy również powszechnie znana i ceniona spółka silnie zakorzeniona w branży chemicznej. Grupa Azoty - bo o niej tu mowa - stworzyła markę Tarfuse z myślą o użytkownikach drukarek 3D. Jakie produkty ma ona im do zaoferowania? Sprawdźmy to!

czytaj całość »

792 600 065 sklep@zadar.pl Wysyłka w ten sam dzień do 18:30 i 11:00 (sobota). Darmowa wysyłka od 199zł Zakupy RATALNE

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl