Filament PC-PBT - idealne tworzywo do zadań specjalnych 0
Filament PC-PBT - idealne tworzywo do zadań specjalnych

Filamenty techniczne to produkty do drukarki 3D, które cechują się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi. Dobra odporność termiczna, duża wytrzymałość mechaniczna i co najmniej przyzwoita niepodatność na wpływ chemikaliów to ważne własności tych materiałów. Nie inaczej jest z materiałem będącym bohaterem tego artykułu. Filament PC-PBT to znakomite tworzywo techniczne. Dlaczego? Przekonajmy się!

czytaj całość »
Filamenty artystyczne, czyli druk 3D w służbie sztuki 0
Filamenty artystyczne, czyli druk 3D w służbie sztuki

Druk 3D umożliwia tworzenie obiektów unikatowych. Czy służyć może on jako narzędzie dla artystów? Jak najbardziej! Artyści coraz chętniej sięgają po druk 3D, aby tworzyć swe dzieła. Wykorzystują oni rozmaite techniki drukowania przestrzennego, aby uzyskać pożądane rezultaty. Jedną z nich jest FFF/FDM. Istnieje wiele filamentach o unikalnych własnościach wizualnych (i nie tylko), na które warto zwrócić uwagę, poszukując tworzywa, z którego wykonane zostaną dzieła sztuki. Przedstawiamy przykłady materiałów, z których przesiąknięty kreatywnością umysł wykonać może pobudzające ludzką wrażliwość struktury trójwymiarowe. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Tarfuse, czyli filamenty Grupy Azoty 0
Tarfuse, czyli filamenty Grupy Azoty

Filamenty do drukarki 3D są materiałami produkowanymi przez wielu polskich producentów wyspecjalizowanych w wytwarzaniu wysokojakościowych tworzyw do druku przestrzennego metodą FFF/FDM/LPD/LPD Plus. Produkty, z których drukuje się trójwymiarowe obiekty, tworzy również powszechnie znana i ceniona spółka silnie zakorzeniona w branży chemicznej. Grupa Azoty - bo o niej tu mowa - stworzyła markę Tarfuse z myślą o użytkownikach drukarek 3D. Jakie produkty ma ona im do zaoferowania? Sprawdźmy to!

czytaj całość »
Dysza CHT marki BondTech - komponent do zadań specjalnych 0
Dysza CHT marki BondTech - w służbie dużych prędkości druku

Dysza to ważny element każdej drukarki 3D. Gdy zostanie odpowiednio dobrana, trójwymiarowe wydruki wytwarzane przez maszynę drukującą będą wysokojakościowe. Wniosek: Drukarka 3D pracować będzie idealnie. Ważny jest nie tylko materiał, z którego wykonana została dysza. Ważną kwestię stanowi też jej budowa wewnętrzna. Dysza CHT BondTech to szczególnie interesująca propozycja dla użytkowników drukarek 3D. Dlaczego? W tym artykule znajdziecie odpowiedź na to pytanie. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »

792 600 065 sklep@zadar.pl Zamówienia wysyłamy do 16:45 Darmowa wysyłka od 180zł

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl