Wersje językowe
Filtruj
Producent

Drukarki 3D stworzone przez Creality

Drukarki 3D Ender-3 nie trzeba nikomu przedstawiać. Urządzeniowa oferta Creality jednak na niej się nie kończy. Firma ta produkuje drukarki 3D, które charakteryzują się dobrą jakością wykonania, które przekłada się na tworzenie przez nie wysokojakościowych wydruków trójwymiarowych. Wiele z nich to modele do samodzielnego złożenia przez ich nabywcę, choć oferta Creality obejmuje także urządzenia typu plug&play.

Creality

Drukarka 3D Creality CR-10S Pro V2 Drukarka 3D Creality CR-10S Pro V2
Producent: Creality
Cena: 2 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Creality CR-10S5 Drukarka 3D Creality CR-10S5
Producent: Creality
Cena: 3 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Creality CR-30 Drukarka 3D Creality CR-30
Producent: Creality
Cena: 5 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Creality CR-3040 Pro Drukarka 3D Creality CR-3040 Pro
Producent: Creality
Cena: 7 995,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Creality CR-6 MAX Drukarka 3D Creality CR-6 MAX
Producent: Creality
Cena: 3 925,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Creality CR-X Pro Drukarka 3D Creality CR-X Pro
Producent: Creality
Cena: 3 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Creality Ender 2 Pro Drukarka 3D Creality Ender 2 Pro
Producent: Creality
Cena: 747,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Creality Ender 3 Drukarka 3D Creality Ender 3
Producent: Creality
Cena: 949,00 zł
zobacz więcej
Drukarka 3D Creality Ender 3 Pro Drukarka 3D Creality Ender 3 Pro
Producent: Creality
Cena: 1 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Creality Ender 3 S1 Drukarka 3D Creality Ender 3 S1
Producent: Creality
Cena: 1 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Creality Ender 3 S1 Pro Drukarka 3D Creality Ender 3 S1 Pro
Producent: Creality
Cena: 2 649,00 zł
zobacz więcej
Drukarka 3D Creality Ender 3 V2 Drukarka 3D Creality Ender 3 V2
Producent: Creality
Cena: 1 199,00 zł
zobacz więcej

Powszechnie znane, cenione i lubiane drukarki 3D Creality

Drukarki 3D, których produkcją zajmuje się Creality, są powszechnie wykorzystywanymi obecnie urządzeniami, za pomocą których wytwarza się obiekty przestrzenne. Zdobywały i zdobywają one nadal uznanie ludzi zajmujących się drukiem 3D zamieszkujących rozmaite zakątki ziemskiego globu. Przyczyn popularności drukarek 3D Creality doszukiwać należy się w ich przystępnych cenach, wysokiej jakości ich komponentów składowych oraz łatwości, z jaką poddaje się je modyfikacjom. Są to jedynie powody nadrzędne ich niesłabnącego zainteresowania ze strony twórców trójwymiarowych wydruków. Przyczyn pobocznych takiego stanu rzeczy jest o wiele, wiele, wiele więcej. Creality nieustannie powiększa swój inwentarz produktowe o nowe drukarki 3D. Niezmiennie jej bestsellerem pozostaje model Ender-3, choć istnieje już kilku dobrych pretendentów wśród produktów firmy do objęcia tego tytułu. Drukarki 3D od Creality to w zdecydowanej większości urządzenia wytwarzające przestrzenne wydruki zgodnie z zasadami, jakimi rządzi się technika FDM. Nie oznacza to jednak, że firma tworzy jedynie urządzenia, które swe działanie opierają na tej technologii. Creality produkuje także drukarki 3D, które umożliwiają wytwarzanie obiektów trójwymiarowych z żywic światłoutwardzalnych (fotopolimerów). Rozszerzając swój asortyment o nowe produkty, firma przyczynia się do ekspansji technologii druku przestrzennego, pozyskując kolejnych, zadowolonych użytkowników swych urządzeń. Zazwyczaj oferowane przez Creality drukarki 3D są maszynami dostarczanymi ich nabywcom w formie zestawów do samodzielnego złożenia. Jej oferta obejmuje jednak również sprzęt typu plug&play. Drukarki 3D wyprodukowane przez Creality są maszynami wysokojakościowymi i takimi, które łatwo zaskarbiają sobie serca wielu osób zajmujących się drukiem przestrzennym zarówno profesjonalnie, jak również amatorsko.

Drukarki 3D Creality w sklepie Zadar

Drukarkowy wachlarz Creality jest rozległy i naszpikowany różnorodnością. Oferuje ona maszyny przetwarzające filamenty - termoplastyczne tworzywa występujące w formie żyłki - w trójwymiarowe przedmioty oraz takie, które analogicznie postępują z fotopolimerami (światłoutwardzalnymi żywicami). Jej asortyment cechuje duża rozpiętość cenowa. Obejmuje ona drukarki 3D, na które nie trzeba wydawać fortuny. Asortymentowy inwentarz Creality reprezentują także urządzenia mniej przystępne cenowo, jednak owa mniejsza przystępność cenowa idzie w parze z o wiele, wiele bardziej zaawansowanymi technikaliami tych maszyn względem ich bardziej budżetowych konkurentów. Oferta sklepu Zadar obejmuje drukarki 3D typu FDM, do nabycia których niewymagane jest posiadanie fortuny, jak również urządzenia klasy premium. Są to modele następujące:

 1. Creality Ender-3

  Drukarka 3D Creality Ender-3 znajduje się obecnie w czołówce urządzeń drukujących, biorąc pod uwagę ich aspekt popularnościowy. Nie ma w tym fakcie niczego zadziwiającego. Drukarka 3D Creality Ender-3 stanowi bowiem urządzenie niedrogie, proste w użytkowaniu oraz łatwo poddające się modyfikacjom. Posiada ona przestrzeń roboczą o wymiarach 220x220x250mm. Drukarkę 3D Ender-3 wyposażono w podgrzewany stół roboczy (jego temperatura najwyższa jest równa 110°C) oraz głowicę, której temperatura maksymalna to aż 255°C. Umożliwia ona zatem wykonywanie wydruków trójwymiarowych z szerokiego spektrum filamentów. Zestaw komponentów będących elementami składowymi urządzenia jest nietrudny do złożenia - procesowi temu nie trzeba poświęcać dużej ilości czasu. Drukarce 3D Creality Ender-3 niestraszne są przerwy w dostawie prądu. Po przywróceniu właściwej pracy zasilania przerwany wcześniej proces wykonywania przestrzennego wydruku można bezproblemowo wznowić. To jednak niejedyne zalety drukarki 3D Ender-3 stworzonej przez Creality. Szczegółowe dane urządzenia znajdują się tutaj.

 2. Creality Ender-3 Pro

  Drukarka 3D Creality Ender-3 Pro to sprzęt pod wieloma względami podobny do modelu Ender-3, który jednak się od niego różni. Różnice te czynią z niego maszynę bardziej komfortową w użytkowaniu i stabilniej działającą w porównaniu do wspominanego już urządzenia, które kryje się pod nazwą Ender-3. Drukarkę Creality Ender-3 Pro wyposażono w wysokojakościowy, 24-woltowy zasilacz impulsowy MeanWell. Cichsza praca urządzenia oraz jego większa efektywność to tylko niektóre zalety dodania do maszyny drukującej tego właśnie komponentu. Konstrukcja drukarki 3D Creality Ender-3 Pro cechuje się również dużą stabilnością. Jest ona większa od tej, jaką charakteryzuje się klasyczny model Ender-3. Drukarka 3D Ender-3 Pro wyposażona została także nakładkę magnetyczną, dzięki której usuwanie gotowych wydruków przestrzennych od stołu roboczego urządzenia Creality nie wymaga dużego wysiłku i przebiega bezproblemowo. Co zatem łączy omawianą tu maszynę drukującą z jej wersją klasyczną, podstawową? Przestrzeń robocza drukarki 3D Creality Ender-3 Pro ma wymiary 220x220x250mm. Przerwa w dostawie prądu nie stanowi dla niej kłopotliwej sytuacji. Gdy tylko zasilanie zostanie przywrócone, proces druku trójwymiarowego obiektu można wznowić. Urządzenie wyposażono w grzany stół roboczy (osiągający nawet 110°C w zaledwie pięć minut!) i głowicę, której maksymalna temperatura wynosi 255°C. O zaletach drukarki 3D Creality Ender-3 Pro można pisać i pisać. Więcej informacji nt. maszyny znajdziesz tu.

 3. Creality Ender-3 V2

  Drukarka 3D Creality Ender-3 V2 to nowa wersja bestsellerowej, niezmiennie cieszącej się współcześnie ogromną popularnością maszyny, jaką jest model Ender-3. Drugie wcielenie tego urządzenia poszczycić się może licznymi usprawnieniami względem pierwowzoru, które korzystnie wpływają na komfort obcowania ze sprzętem oraz na wysoką jakość wykonywanych przez niego wydruków trójwymiarowych. Szklany stół roboczy? Proszę bardzo! Platformę roboczą drukarki 3D Creality Ender-3 V2 wykonano ze szkła. Wyposażono ją również w nakładkę adhezyjną. Stół roboczy drukarki stworzonej przez Creality jest nie tylko ultrapłaski. Nakładany na ten element filament dobrze do niego przylega! Maksymalna temperatura, jaką osiągnąć może platforma druku (tak, stół roboczy także i tego urządzenia firmy Creality jest podgrzewany!), wynosi 110°C. Stół drukarki 3D połączeniu z głowicą maszyny, którą można rozgrzać do nawet 250°C, stwarza idealne warunki dla wielu filamentów, umożliwiając przemianę ich w przestrzenne wydruki. Użytkownik modelu Ender-3 V2 posiada do dyspozycji przestrzeń roboczą o wymiarach 220x220x250mm. Pracę z drukarką 3D ułatwia kolorowy ekran LCD, zaprojektowany na nowo interfejs oraz dwa nowe pokrętła wprowadzające dodatkowe funkcjonalności. Czy jest to koniec listy zalet urządzenia Creality Ender-3 V2? Oczywiście, że nie! Więcej szczegółów dotyczących sprzętu zamieszczono tutaj.

 4. Creality Ender-5 Pro

  Drukarka 3D Creality Ender-5 Pro jest godną następczynią klasycznego modelu Ender-5. Dlaczego? Powodów takiego stanu rzeczy jest wiele. Charakterystyczna, sześcienna konstrukcja skrywa bowiem multum usprawnień, które przyczyniają się do prostej, intuicyjnej pracy maszyny, jej większej wydajności względem modelu Ender-5, a tym samym możliwości uzyskania nieskazitelnych, wysokojakościowych wydruków przestrzennych. Płytę główną sprzętu uzbrojono w sterowniki TMC2208. Sprawiają one, iż drukarka 3D Creality Ender-5 Pro działa niemal bezszelestnie. Ekstruder urządzenia wykonano z metalu. Nie zapomniano również o odpowiedniej rurce teflonowej, wewnątrz której zachodzi przemieszczanie się filamentu w kierunku głowicy. Tym razem postawiono na wysokojakościowy komponent Capricorn. Drukarkę 3D Creality Ender-5 Pro wyposażono w prowadnice typu V. Dzięki nim urządzenie działa stabilnie oraz płynnie, co korzystnie wpływa na jakość tworzonych przez maszynę wydruków przestrzennych. Drukarka 3D Creality Ender-5 Pro posiada dużą przestrzeń roboczą. Jej wymiary to 220x220x300mm. Maksymalna temperatura głowicy wynosi 250°C. Stół urządzenia jest podgrzewany. Jego maksymalna temperatura to 100°C. Wspomniane parametry termiczne drukarki 3D Creality Ender-5 Pro pozwalają na wykorzystywanie rozległego wachlarza filamentów w roli surowców budulcowych obiektów trójwymiarowych, jakie wykonać można za pomocą omawianej maszyny. Jakimi innymi cechami wyróżnia się Creality Ender-5 Pro na tle innych drukarek 3D? Więcej szczegółów znajduje się tu.

 5. Creality Ender-5 Plus

  Drukarka 3D Creality Ender-5 Plus to maszyna drukująca, która posiada szereg cech, dzięki którym należy uznać ją za najbardziej zaawansowaną formę modelu Ender-5! Przestrzeń robocza, jaką ona dysponuje, ma wymiary 350x350x400! Drukarkę 3D wyposażono w czujnik poziomowania stołu BL-Touch. Znacznie ułatwia on odpowiednią kalibrację platformy roboczej modelu Ender-5 Plus. Podobnie jak wszystkie dotychczas wymienione drukarki 3D firmy Creality omawiany tu sprzęt posiada zaimplementowaną funkcję wznawiania procesu druku. Przerwa w dostawie prądu to dla niej nic strasznego. Proces druku obiektu trójwymiarowego można wznowić, gdy tylko zasilanie zostanie przywrócone. W drukarce 3D Creality Ender-5 Plus zainstalowano także czujnik końca filamentu, usprawniono działanie płyty głównej oraz dodano zasilacz o mocy 500W. Jaką maksymalną wartość przyjmuje temperatura głowicy maszyny? Wynosi ona aż 260°C. Drukarka 3D Creality Ender-5 Plus posiada podgrzewaną platformę roboczą. Może ona zostać nagrzana nawet do temperatury równej 110°C! Jakie inne atrybuty posiada urządzenie stworzone przez Creality. Aby się o tym przekonać, zerknij tutaj.

 6. Creality CR-30

  Wydruki przestrzenne charakteryzujące się dużą długością stanowią obiekty, których wydrukowanie w całości bywa bardzo problematyczne. Zbawieniem dla strapionych takim stanem rzeczy użytkowników urządzeń drukujących jest drukarka 3D Creality CR-30. Posiada ona bowiem platformę roboczą, która funkcjonuje niczym taśma produkcyjna! Umożliwia ona zatem druk elementów, których cechę charakterystyczną stanowi duża długość w trakcie pojedynczego cyklu pracy urządzenia. Przestrzeń roboczą drukarki 3D Creality CR-30 opisuje się zatem za pomocą jedynie dwóch wielkości. Jej wymiary wynoszą 200x170mm. Trzecią oś układu współrzędnych stanowi długość wydruku docelowego. Drukarka 3D Creality CR-30 to istny ewenement w świecie urządzeń drukujących trójwymiarowe struktury techniką FDM. Czy fakt ten zadziałać powinien niczym odstraszacz stworzony dla osób zaczynających dopiero swą przygodę z drukiem przestrzennym? Zdecydowanie nie! Drukarka 3D Creality CR-30 to sprzęt, który usatysfakcjonuje zarówno profesjonalistów, jak również tych, dla których będzie ona wrotami do świata druku 3D. Szczegółowe dane maszyny znajdziesz tu!

 7. Creality CR-10S Pro

  Drukarka Creality CR-10S Pro to urządzenie, które doskonale definiują następujące wyrażenia: stabilność pracy, niezawodność oraz wydajność. Taki stan rzeczy wynika z rozwiązań konstrukcyjnych, jakie jej twórcy zastosowali, tworząc omawianą tu maszynę. Odpowiednio przygotowana płyta główna, w którą wyposażono produkt, stanowi gwarancję jego bezproblemowego działania. Poziomowanie platformy roboczej urządzenia to proces w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu użytkownik maszyny nie musi poświęcać dodatkowego czasu na wykonywanie tej operacji manualnie. Drukarka 3D Creality CR-10S Pro umożliwia tworzenie trójwymiarowych wydruków z rozległego wachlarza dostępnych w sprzedaży filamentów. Jest to zarówno zasługa głowicy sprzętu, której maksymalna temperatura wynosi aż 260°C, jak również podgrzewanej platformy roboczej. Drukarka 3D Creality CR-10S Pro posiada dużą przestrzeń roboczą. Jej rozmiar wynosi 300x300x400mm. Urządzenie wyposażono również w intuicyjny w obsłudze ekran dotykowy, dzięki któremu obsługa maszyny cechuje się dużą prostotą. Więcej informacji nt. drukarki 3D Creality CR-10S Pro znajduje się tutaj.

 8. Creality CR-3040 Pro

  Zamknięta komora robocza, duża - bo mająca wymiary 300x300x400m - przestrzeń druku oraz wbudowany czujnik BL-Touch - to zaledwie kilka spośród wielu pozytywnych właściwości, jakimi charakteryzuje się drukarka 3D Creality CR-3040 Pro. Maksymalna temperatura, jaką jest w stanie osiągnąć głowica urządzenia, wynosi aż 280°C. Nie zapomniano o wyposażeniu drukarki 3D Creality CR-3040 Pro w podgrzewany stół roboczy. Jego temperatura maksymalna to 110°C. Takie termiczne parametry w połączeniu z zamkniętą komorą druku pozwalają na drukowanie przestrzennych struktur z rozległego spektrum dostępnych w sprzedaży filamentów. Obsługa drukarki 3D Creality CR-3040 Pro charakteryzuje się dużą prostotą. Jeden z elementów składowych sprzętu, który ową intuicyjność jego użytkowania zapewnia, stanowi duży, dotykowy ekran. To jednak niejedyne zalety urządzenia. Ich szczegółowy wykaz znajdziesz tu.

792 600 065 sklep@zadar.pl Zamówienia wysyłamy do 16:45 Darmowa wysyłka od 180zł

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl