Wersje językowe
O nas

Nad Adriatykiem, na malowniczym wybrzeżu położone jest chorwackie miasto przesycone mnogością architektonicznych dzieł sztuki o wielkim znaczeniu historycznym - Zadar. Jednakże słowo to powiązane jest nie tylko z dalmackim kurortem. W Staropolszczyźnie mianem tym określano tego, który zjawia się jako dar1. I właśnie to słowiańskie imię stanowiło bezpośrednią inspirację do nazwania krakowskiego sklepu z siedzibą przy ul. Nagłowickiej 80. Morze rozmaitego typu i koloru filamentów do druku w technologii FDM, żywice stosowane w urządzeniach SLA oraz szeroki wybór komponentów wchodzących w skład sprawiają, że każdy pasjonat druku 3D otrzyma to, czego oczekuje. Wspominając o ofercie sklepu, nie należy zapominać o tym, iż w jej skład wchodzą również drukarki renomowanych producentów, takich jak m.in. Zortrax. Połączenie pasji i ogromnych zasobów wiedzy założyciela i pozostałych członków zespołu przekładało się, przekłada i przekładać będzie nieustannie na zadowolenie klientów i popularyzację technologii, jaką stanowi drukowanie rozmaitych obiektów z zastosowaniem drukarek 3D.

Sklep Zadar to prawdziwa perła w koronie krakowskiej sceny druku 3D, gotowa, by przepoczwarzyć się w szlachetny diament, który swym blaskiem dotrze do najgłębiej skrywanych zakamarków kraju!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, adres email: sklep@zadar.pl lub telefonicznie: +48 792 600 065.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Zadar

 


1https://pl.wikipedia.org/wiki/Zadar_(imie)

Informacja w stopce
Menu Szukaj Menu więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl