Wersje językowe
O nas

Z pewnością bardzo wiele osób odwiedzających niniejszą stronę internetową zna pewną miejscowość o nazwie Zadar. To bardzo popularny kurort turystyczny, który mieści się w Chorwacji. Jednakże słowo stanowi nie tylko nazwę wspomnianej wcześniej dalmackiej miejscowości. W Staropolszczyźnie mianem tym określano tego, który zjawia się jako dar1. I właśnie to słowiańskie imię stanowiło bezpośrednią inspirację do nazwania krakowskiego sklepu z siedzibą przy ul. ks. kard. Adama Stefana Sapiehy 69. Multum rozmaitych rodzajów filamentów w różnorodnych barwach, światłoutwardzalne żywice (fotopolimery) do druku 3D technikami SLA, DLP i UV LCD oraz szeroki wybór części zamiennych do drukarek 3D i rozległe spektrum ułatwiających wykonywanie trójwymiarowych wydruków sprawiają, że każdy pasjonat druku 3D otrzyma to, czego oczekuje. Wspominając o ofercie sklepu, nie należy zapominać o tym, iż w jej skład wchodzą również drukarki 3D wielu różnych producentów. Zalicza się do nich:

  • Zortrax,
  • Urbicum,
  • UBOT 3D,
  • Sinterit,
  • Flashforge,
  • Creality,
  • Photocentric 3D.

Połączenie pasji i ogromnych zasobów wiedzy założyciela i pozostałych członków zespołu przekładało się, przekłada i przekładać będzie nieustannie na zadowolenie klientów i popularyzację technologii, jaką stanowi drukowanie rozmaitych obiektów z zastosowaniem drukarek 3D.

Sklep Zadar to prawdziwa perła w koronie krakowskiej sceny druku 3D, gotowa, by przepoczwarzyć się w szlachetny diament, który swym blaskiem dotrze do najgłębiej skrywanych zakamarków kraju!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, adres email: sklep@zadar.pl lub telefonicznie: +48 792 600 065.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Zadar

 


1https://pl.wikipedia.org/wiki/Zadar_(imie)

792 600 065 sklep@zadar.pl Zamówienia wysyłamy do 16:45 Darmowa wysyłka od 180zł

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl