Wersje językowe
Drukarki 3D, filamenty, druk 3D - Warszawa i okolice

Mieszkasz w Warszawie lub jej okolicach i poszukujesz dobrej drukarki 3D? Nie mogłeś trafić lepiej! Oferta sklepu Zadar obejmuje drukarki 3D, które umożliwiają drukowanie trójwymiarowych obiektów różnorodnymi technikami, w tym FFF/FDM, SLS, DLP, UV LCD i SLA. Drukarka 3D będzie jednak bezużyteczna, jeśli pozbawiona będzie ona materiału, z których mogłaby tworzyć wydruki przestrzenne. Doskonale o tym wiemy, dlatego w naszym sklepie znajdziecie multum rodzajów tworzyw do druku 3D. Filamenty, żywice i proszki SLS kupicie właśnie tu! Oferujemy również szeroki wachlarz części zamiennych do drukarki 3D, a także akcesoria i narzędzia, dzięki którym drukowanie przestrzennych obiektów będzie czystą przyjemnością.

Filamenty do drukarki 3D - ogromny wybór materiałów

Filamenty do drukarki 3D to materiały, z których drukuje się trójwymiarowe obiekty metodą FFF/FDM. Rosnąca popularność urządzeń drukujących przyczyniła się do rozrostu dostępnych w sprzedaży tworzyw do wykonywania wydruków technikami przyrostowymi. Jesteśmy tego świadomi, dlatego nasza oferta filamentów do drukarki 3D jest bardzo bogata. Obejmuje ona tworzywa podstawowe, w tym:

Znajdują się w niej także filamenty techniczne, czyli:

I inne tworzywa, które świetnie sprawdzą się jako materiały do zastosowań przemysłowych. Nasza oferta obejmuje również filamenty elastyczne (TPE, w tym TPU), materiały dekoracyjne - w tym  wzbogacone brokatem, drewnem - oraz inne produkty do drukarki 3D, która produkuje trójwymiarowe wydruki metodą FDM/FFF. Zakupicie u nas również specjalistyczne, nietypowe tworzywa. Zalicza się do nich m.in. filamenty ceramiczne marki Spectrum Filaments oraz materiały medyczne.

Drukarki 3D - FFF/FDM, żywiczne i SLS

Nasza oferta obejmuje dużą ilość różnorodnych maszyn do druku przestrzennego, jakimi są drukarki 3D. Zalicza się do nich sprzęt drukujący techniką FFF/FDM. Oferujemy drukarki 3D firm:

Na technice FFF/FDM druk 3D się jednak nie kończy. Nasza oferta to zatem także żywiczne drukarki 3D (Zortrax Inkspire, Zortrax Inkspire 2, Anycubic Mono X) oraz maszyny do wykonywania wydruków metodą SLS. Urządzenia, które tworzą przedmioty techniką selektywnego spiekania laserem (Selective Laser Sintering - SLS), produkuje Sinterit. U nas zakupicie drukarki 3D tej polskiej firmy - modele: Lisa i Lisa Pro.

Druk 3D - o usłudze

Musisz wykonać element, którego produkcja jest nieopłacalna klasycznymi technikami i tylko druk 3D może Cię uratować? Świetnie się składa! Usługę druku 3D świadczymy nie tylko na terenie Krakowa i jego okolic. Mieszkasz w Warszawie i szukasz firmy, która wydrukuje zaprojektowany obiekt? Doskonale! Wykonamy go z największą starannością. Nie musisz przyjeżdżać do Krakowa po gotowy wydruk 3D. Po wydrukowaniu zamówionego przedmiotu od razu zostanie on wysłany pod wskazany adres - nieistotne, czy będzie to Warszawa, czy też jej okolice.

Druk 3D - Warszawa i okolice - jak zamówić wydruk?

To bardzo proste. Skontaktujesz się z nami trzema możliwymi metodami:

  • Poprzez nasz sklep sklep internetowy
  • Wyślij email: sklep@zadar.pl
  • Zadzwoń: +48 792 600 065

Po nawiązaniu z nami kontaktu dokładnie wyjaśnimy dalsze wykonywane procedury, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przedstawimy ofertę wraz z dokonaną wyceną zamówienia.

Usługa druku 3D - więcej informacji

Jaką techniką wykonujemy wydruki w ramach usługi druku 3D?

Wydruki trójwymiarowe wykonujemy metodą FDM/FFF. Technika ta jest bardzo popularna, lecz jedynie doświadczeni użytkownicy drukarek 3D są w stanie osiągać wysokojakościowe rezultaty z szerokiego spektrum filamentów. My doświadczenie w tej dziedzinie posiadamy, dzięki czemu realizujemy nawet bardzo skomplikowane projekty.

Jakimi drukarkami 3D dysponujemy?

Usługę druku 3D realizujemy, korzystając z możliwości urządzeń drukujących firmy Zortrax. Są to modele M200 Plus oraz Inventure. Zortrax słynie z drukarek 3D, które cechują się dużym poziomem zaawansowania technicznego i wysokojakościowym wykonaniem. Urządzenia te umożliwiają drukowanie perfekcyjnych wydruków 3D z bardzo rozległego wachlarza filamentów.

Usługa druku 3D (i nie tylko)

Dzięki usłudze druku 3D można uzyskać trójwymiarowy obiekt dokładnie dopasowany do potrzeb użytkownika. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy chcesz skorzystać z naszej oferty drukowania struktur 3D, lecz zarówno Kraków, jak i Warszawa to miasta położone bardzo daleko od miejsca, do którego zamówienie miałoby zostać dostarczone? Dla nas nie jest to problemem! Zamówiony wydruk 3D dostarczymy, gdzie tylko chcesz na terenie Polski.

792 600 065 sklep@zadar.pl Wysyłka w ten sam dzień do 18:30 i 11:00 (sobota). Darmowa wysyłka od 199zł Zakupy RATALNE

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl