Dysza CHT marki BondTech - komponent do zadań specjalnych 0
Dysza CHT marki BondTech - w służbie dużych prędkości druku

Dysza to ważny element każdej drukarki 3D. Gdy zostanie odpowiednio dobrana, trójwymiarowe wydruki wytwarzane przez maszynę drukującą będą wysokojakościowe. Wniosek: Drukarka 3D pracować będzie idealnie. Ważny jest nie tylko materiał, z którego wykonana została dysza. Ważną kwestię stanowi też jej budowa wewnętrzna. Dysza CHT BondTech to szczególnie interesująca propozycja dla użytkowników drukarek 3D. Dlaczego? W tym artykule znajdziecie odpowiedź na to pytanie. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Drukarka 3D Ender-3 - modyfikacje i ich przykłady 0
Ender-3 - modyfikacje

Drukarka 3D Ender-3 to dobry i niedrogi sprzęt do wytwarzania przestrzennych wydruków techniką FFF/FDM. Ma ona jednak pewne ograniczenia. Bariery te można jednak unicestwić. Umożliwiają to stosowne modyfikacje drukarki 3D firmy Creality. Prezentujemy tu przykłady komponentów, które pozwalają na ulepszenie modelu Ender-3. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Suszarka do filamentu - oręż w walce z higroskopijnością tworzyw 0
Suszarka do filamentu - oręż w walce z higroskopijnością tworzyw

Tworzywa sztuczne z reguły są higroskopijne - filamenty do drukarki 3D również. Materiał, który wchłonął wilgoć, nie będzie łatwy w obsłudze, zaś rezultaty jego przetwarzania za pomocą urządzenia drukującego będą niezadowalające. W tym artykule przybliżamy pojęcie higroskopijności, określamy poziom tej własności dla poszczególnych filamentów, a także prezentujemy przydatne narzędzie w walce z wilgocią wchłoniętą przez materiał do druku 3D - suszarkę stworzoną z myślą o termoplastycznych tworzywach. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »

792 600 065 sklep@zadar.pl Wysyłka w ten sam dzień do 18:30 i 11:00 (sobota). Darmowa wysyłka od 199zł Zakupy RATALNE

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl