Wersje językowe

Polska firma - międzynarodowa renoma

Polska firma rozpoczynająca swoją działalność w sektorze druku przestrzennego od zaprezentowania światu modelu drukarki pracującej w technologii FDM, czyli M200, dzięki której szturmem uzyskała międzykontynentalne uznanie, stając się tym samym producentem, którego wpływy sięgają daleko poza granice rodzimego kraju.

Obecnie spektrum ofertowe marki Zortrax, bo o niej jest tu mowa, obejmuje zarówno maszyny wykorzystujące filament, jak również sprzęt opierający swoje działanie na technice UV LCD, używając żywic światłoutwardzalnych do tworzenia obiektów 3D. Wysoka jakość urządzeń drukujących polskiej firmy gwarantujących doskonałe rezultaty druku w istotny sposób wpłynęła i wpływa nadal na międzynarodową renomę pochodzącego z Polski producenta. Świadczą o tym liczne branżowe nagrody i wyróżnienia uzyskane przez markę za tworzone przez nią produkty.

Podkreślić należy, iż Zortrax to nie tylko drukarki 3D. W skład jej oferty wchodzą dedykowane filamenty przeznaczone dla urządzeń typu FDM – zarówno rodzaje podstawowe (np. Z-PLA, Z-ABS, Z-PETG), jak również materiały bardziej unikalne. Nie pominięto też maszyn opierających swoje działanie na technologii UV LCD, toteż wachlarz produktów firmy współtworzą też żywice światłoutwardzalne.  Zdarzają się wydruki, które wymagają dalszej obróbki w celu osiągnięcia ich pożądanego, finalnego wyglądu. Z myślą o opisanym procesie Zortrax przygotował narzędzia, które umożliwiają bezproblemowe ich przeprowadzenie. Opracowane zostało również oprogramowanie Z-Suite, które umożliwia odpowiednie przygotowanie cyfrowych modeli trójwymiarowych do druku, a także zdalne zarządzanie procesem drukowania. Ofertowe grono uzupełniają liczne akcesoria oraz dodatkowe komponenty przeznaczone do urządzeń drukujących. Dzięki tak kompleksowemu podejściu marki do będącej jej domeną branży, stworzony system produktów umożliwia użytkownikowi utworzenie kompletnego zestawu sprzętowo-materiałowego pozwalającego na bezproblemowe rozpoczęcie drukowania obiektów trójwymiarowych tuż po uruchomieniu drukarki.

Zortrax

 Ekran Zortrax M200/M300 Ekran Zortrax M200/M300
Producent: Zortrax
Cena: 367,00 zł
zobacz więcej
Drukarka 3D Zortrax Endureal Drukarka 3D Zortrax Endureal
Producent: Zortrax
Cena: 1,00 zł
zobacz więcej
Drukarka 3D Zortrax Inkspire Drukarka 3D Zortrax Inkspire
Producent: Zortrax
Cena: 8 966,00 zł
zobacz więcej
Drukarka 3D Zortrax Inventure Drukarka 3D Zortrax Inventure
Producent: Zortrax
Cena: 10 934,70 zł
zobacz więcej
Drukarka 3D Zortrax M200 PLUS Drukarka 3D Zortrax M200 PLUS
Producent: Zortrax
Cena: 12 164,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Zortrax M300 PLUS Drukarka 3D Zortrax M300 PLUS
Producent: Zortrax
Cena: 18 806,00 zł
szt.
zobacz więcej

792 600 065 sklep@zadar.pl Zamówienia wysyłamy do 16:45 Darmowa wysyłka od 180zł

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl