Wersje językowe

Zortrax - polska firma o międzynarodowej renomie

Zortrax to polska firma rozpoczynająca swoją działalność w sektorze druku przestrzennego od zaprezentowania światu autorskiej drukarki 3D pracującej w technologii FDM/FFF/LPD. Jest nią model M200. Dzięki niej firma Zortrax szturmem uzyskała międzykontynentalne uznanie, stając się tym samym producentem, którego wpływy sięgają daleko poza granice rodzimego kraju. Jej produkty niezmiennie zachwycają ludzi z całego świata swoją doskonałą jakością działania.

Zortrax - znakomite, wysokojakościowe drukarki 3D

Zortrax produkuje drukarki 3D. Obecnie produkuje one nie tylko urządzenia LPD i LPD Plus (działanie tych maszyn polega na termicznym przetwarzaniu filamentów w trójwymiarowe wydruki). Są nimi także drukarki 3D żywiczne - UV LCD. To modele Zortrax Inkspire i Zortrax Inkspire 2. Wysoka jakość urządzeń drukujących polskiej firmy gwarantujących doskonałe rezultaty druku w istotny sposób wpłynęła i wpływa nadal na międzynarodową renomę pochodzącego z Polski producenta. Świadczą o tym liczne branżowe nagrody i wyróżnienia uzyskane przez Zortrax za tworzone przez nią produkty.

Zortrax - nie tylko urządzenia drukujące

Zortrax to nie tylko drukarki 3D. Produkuje ona także autorskie filamenty. Filamentowa oferta Zortrax jest bardzo różnorodna. Nie pominięto też maszyn opierających swoje działanie na technologii UV LCD. Wachlarz produktów Zortrax współtworzą więc również żywice światłoutwardzalne.  Zdarzają się wydruki, które wymagają dalszej obróbki w celu osiągnięcia ich pożądanego, finalnego wyglądu. Z myślą o opisanym procesie firma Zortrax przygotowała urządzenia do post-processingu. Opracowane zostało również oprogramowanie Z-Suite. Software Zortrax umożliwia odpowiednie przygotowanie cyfrowych modeli trójwymiarowych do druku, a także zdalne zarządzanie procesem drukowania. Uzupełnieniem oferty firmy są liczne akcesoria do urządzeń drukujących. Firma Zortrax nie zapomniała również o przygotowaniu szeregu elementów zamiennych do swoich maszyn. Powstał zatem kompletny, spójny ekosystem sprzętowy. Korzystanie z produktów Zortrax to więc nie tylko łatwy start dla drukarzy, którzy dopiero zaczynają przygodę z drukiem trójwymiarowych przedmiotów. Profesjonaliści dostrzegą również multum zalet używania wyrobów olsztyńskiej firmy.

Zortrax - ważny gracz na scenie druku 3D

Zortrax to marka kompletna. Obecnie nikt nie wyobraża sobie barwnego, dynamicznego, nieustannie zmieniającego się i wzbogacanego o coraz to nowe elementy krajobrazu reprezentującego międzynarodową scenę druku 3D bez olsztyńskiego przedsiębiorstwa stanowiącego jeden z jej stałych, niepoddających się destrukcyjnemu wpływowi czasu oraz rozwojowemu kostnieniu komponentów.

Zortrax

 Ekran Zortrax M200/M300 Ekran Zortrax M200/M300
Producent: Zortrax
Cena:

467,00 zł

zobacz więcej
 Filament ZORTRAX Z-ESD 1.75mm Black 0.8kg Filament ZORTRAX Z-ESD 1.75mm Black 0.8kg
Producent: Zortrax
Cena:

576,00 zł

zobacz więcej
Drukarka 3D Zortrax Endureal Drukarka 3D Zortrax Endureal
Producent: Zortrax
Cena:

1,00 zł

zobacz więcej
Drukarka 3D Zortrax Inkspire 2 Drukarka 3D Zortrax Inkspire 2
Producent: Zortrax
Cena:

20 787,00 zł

szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Zortrax Inventure Drukarka 3D Zortrax Inventure
Producent: Zortrax
Cena:

10 934,70 zł

szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Zortrax M200 PLUS Drukarka 3D Zortrax M200 PLUS
Producent: Zortrax
Cena:

12 164,00 zł

szt.
zobacz więcej

792 600 065 sklep@zadar.pl Wysyłka w ten sam dzień do 18:30 i 11:00 (sobota). Darmowa wysyłka od 199zł Zakupy RATALNE

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl