Wersje językowe

W służbie druku 3D

Zadar jest powstałym w Krakowie sklepem zajmującym się sprzedażą sprzętu i materiałów niezbędnych do rozpoczęcia przygody z drukowaniem przestrzennym oraz jej sukcesywnym kontynuowaniem. Mająca swoje korzenie w staropolszczyźnie nazwa podkreśla dumę z faktu, iż jest to firma utworzona w Polsce i w tymże kraju działająca. Podstawą do stworzenia sklepu stanowiła chęć promowania technologii addytywnej, jaką stanowi druk 3D, wpływając tym samym na jej popularyzację.  Ogromne pokłady wiedzy i wielkie doświadczenie twórcy firmy w zakresie drukowania przestrzennego i fachowa obsługa sklepu przekładają się na zadowolenie klientów ze świadczonych przez Zadar usług.

Od sklepu do autorskich filamentów

Następnym etapem budowania renomy sklepu stanowiło utworzenie autorskiej serii materiałów przeznaczonych do druku w oparciu o technologię FDM. Cechą wyróżniającą produkowane przez Zadar filamenty jest wysoki poziom ich jakości sprzężony z niskimi ich cenami. Wachlarz produktowy marki składa się z trzech rodzajów wytwarzanych materiałów filamentowych. Są to: PLA, PET-G oraz ABS.

Ekologiczna świadomość

Hermetyczne zabezpieczenie każdej szpuli z umieszczonym na niej wybranym spośród omawianej surowcowej trójki materiałem stanowi gwarancję braku wpływu wilgoci na właściwości produktu. Tak przygotowany filament umiejscowiony zostaje w minimalistycznym, wykonanym z kartonu opakowaniu. Taka forma konfekcjonowania materiału z jednej strony sprawia, iż jest on solidnie zabezpieczony, z drugiej zaś – stanowi wyraz świadomości ekologicznej marki i troski o środowisko naturalne. Wszakże brak spektakularnej, kolorowej oprawy opakowania wiąże się z niewykorzystywaniem do jego produkcji nadmiernych ilości potencjalnie szkodliwych dla ziemskich ekosystemów substancji chemicznych.

Zadar

792 600 065 sklep@zadar.pl Realizacja wysyłek do 18:30, w soboty do 11.00 Darmowa wysyłka od 180zł

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl