Wersje językowe

Skromne wielkiej firmy początki

Prusa jest czeską firmą, w centurm zainteresowań której znajdował się - i znajduje po dziś dzień - druk przestrzenny w całej swej okazałości. Jej początki sięgają 2012 roku. Wówczas to założona została ona przez Josepha Prusę. Wtedy nie była jednak firmą. Stanowiła ona wówczas startup. Co interesujące - organizacja ta była jednoosobowa, a człowiekiem za nią stojącym był właśnie Joseph Prusa. Swą fascynację technologiczną gałęzią, jaką stanowi drukowanie przestrzenne, przekuł w sukces niczym najbardziej doświadczony kowal, sprawiając iż z czasem sygnowana nazwiskiem Czecha firma stała się prężnie działającym do dnia dzisiejszego przedsiębiorstwem. Prusa stanowi obecnie jeden z najważniejszych elementów składowych branży druku 3D.

Wysoka jakość w przystępnych cenach, czyli drukarki 3D firmy Prusa

Flagowymi produktami tworzonymi przez firmę Prusa nieprzerwanie są drukarki 3D, które tworzą trójwymiarowe obiekty, wykorzystując do realizowania tego celu prawidła rządzące techniką FDM. Urządzeniowy wachlarz czeskiego przedsiębiorstwa obejmuje m.in. model MK3S+. Wspomniana drukarka 3D zdobyła uznanie wielu użytkowników tego rodzaju sprzętu z całego świata. Nie jest to zatem pierwsze urządzenie drukujące stworzone przez Prusa, które spotkało się z ciepłym przyjęciem ogólnoświatowej krytyki, lecz stanowi kontynuację rozbudowy renomy, jaką firma nieustannie uzyskuje, nieprzerwanie produkując perfekcyjnie działający sprzęt. Technologia FDM to jednak niejedyna technologia, jaką na warsztat bierze czeskie przedsiębiorstwo. Świadczy o tym drukarka 3D Prusa SL1, czyli urządzenie umożliwiające wykonywanie trójwymiarowych wydruków z żywic światłoutwardzalnych. Cechami wspólnymi sprzętu współtworzącego ofertę produktową czeskiej firmy są wielofunkcyjność, bardzo dobra specyfikacja techniczna, doskonała jakość wykonania komponentów składowych oraz... Przystępna cena!

Filamenty Prusa i nie tylko

Produktowe grono firmy obejmuje jednak nie tylko drukarki 3D. Prusa zajmuje się również tworzeniem filamentów przeznaczonych do tworzenia wydruków trójwymiarowych metodą FDM. Prusament to seria materiałów, których wyróżnik stanowi wielowymiarowa jakość. W skład filamentowej oferty Prusa wchodzą tworzywa typów: PLA, PET-G, PVB, ASA oraz PC. Dostępne są w różnorodnych wariantach kolorystycznych. Nie zapomniano również o użytkownikach drukarek 3D tworzących przestrzenne wydruki z fotopolimerów, wprowadzając do sprzedaży dedykowane, światłoutwardzalne żywice. Dopełnienie oferty firmy Prusa stanowią części zamienne do urządzeń drukujących oraz akcesoria przygotowywane zarówno z myślą o drukarkach 3D, jak również drukiem przestrzennym w sensie ogólnym.

Prusa

Drukarka 3D Prusa i3 MK3S+ Drukarka 3D Prusa i3 MK3S+
Producent: Prusa
Cena:

5 749,00 zł

szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Prusa i3 MK3S+ - zestaw Drukarka 3D Prusa i3 MK3S+ - zestaw
Producent: Prusa
Cena:

4 639,00 zł

szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Prusa MINI+ - zestaw Drukarka 3D Prusa MINI+ - zestaw
Producent: Prusa
Cena:

2 790,00 zł

szt.
zobacz więcej
Radełko drukarki 3D Prusa Mini/Mini+ Radełko drukarki 3D Prusa Mini/Mini+
Producent: Prusa
Cena:

38,00 zł

zobacz więcej
Turbina Prusa 50x50x15mm 5V MK3S+ Turbina Prusa 50x50x15mm 5V MK3S+
Producent: Prusa
Cena:

43,99 zł

szt.
zobacz więcej

792 600 065 sklep@zadar.pl Realizacja wysyłek do 18:30, w soboty do 11.00 Darmowa wysyłka od 180zł

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl