Wersje językowe

Noctuo, czyli polski producent materiałów do druku 3D

Noctuo jest polską firmą zajmującą się produkcją filamentów - materiałów do druku 3D techniką FDM. Produkuje ona tworzywa zarówno powszechnie spotykane na rynku i popularne, jak również materiały techniczne (choć na nich ofertowy wachlarz przedsiębiorstwa się nie kończy). Filamenty Noctuo charakteryzują się znakomitą jakością wykonania, dzięki czemu ich termiczne przetwarzanie w trójwymiarowe obiekty za pomocą drukarki 3D jest procesem przebiegającym bezproblemowo. Oferowane przez firmę produkty są owocami prac współtworzących ją specjalistów, których wielka wiedza i niemniej duże, technologiczne doświadczenie pozwoliły im na stworzenie materiałów perfekcyjnie przystosowanych do przetwarzania ich przez drukarki 3D w przestrzenne obiekty. Filamenty Noctuo to coś więcej niż jedynie tworzywa uformowane w żyłkę. To także potężna dawka wiedzy, doświadczenia technologicznego i pasji do druku 3D, które w nie przelano.

Noctuo, czyli produkty tworzone w 100% w Polsce

Noctuo to firma polska i cały proces produkcji oferowanych przez nią materiałów odbywa się w tym właśnie kraju. Mając świadomość, jak niezwykle istotny wpływ na produktową jakość ma starannie opracowana, odpowiednio przygotowana i zoptymalizowana linia produkcyjna, przedsiębiorstwo skupiło się na jej sukcesywnym, stopniowym udoskonalaniu. Omawiane dążenie do osiągnięcia doskonałości procesu tworzenia oferowanych przez Noctuo materiałów, przekłada się na ich doskonałą jakość. Zamierzone rezultaty zostały zatem osiągnięte wskutek opracowania przez firmę w pełni autorskiej linii produkcyjnej! Niemniej istotny jest dobór odpowiedniej jakości surowców, które stanowić mają recepturę produkowanych przez Noctuo materiałów tworzonych z myślą o druku 3D. Firma nie zapomniała także o tym, niemniej ważnym aspekcie tworzenia produktów, dzięki czemu wykreowała ona markę rozpoznawalną, kojarzącą się z filamentami cechującymi się wysokim poziomem wykonania i niemniejszym stopniem komfortu ich użytkowania. Noctuo to zatem firma polska, która jest dumnym reprezentantem Polski na międzynarodowej arenie druku 3D.

Noctuo, czyli różnorodność materiałów do druku 3D

Filamentowa oferta Noctuo wydawać może się skromna. Ową skromność ofertową skutecznie rekompensuje jednak różnorodność rodzajów materiałów, które polska firma produkuje. Noctuo oferuje użytkownikom drukarek 3D filamenty, które powszechnie wykorzystuje się w druku przestrzennym techniką FDM. Zalicza się do nich PLA, ABS oraz PET-G. Produktowy wachlarz Noctuo obejmuje jednak także tworzywa, które stworzono z myślą o zastosowaniach innych niż stricte dekoracyjne. Wśród nich wyróżnić należy filament POM, materiały wzbogacone włóknem węglowym oraz Metallic, czyli połączenie PLA oraz drobinek aluminium. Spektrum ofertowe Noctuo jest jednak znacznie szersze. Obejmuje ono również m.in. tworzywa elastyczne oraz materiały medyczne. Produktowe portfolio Noctuo zachwyca swoją różnorodnością.

Noctuo

792 600 065 sklep@zadar.pl Wysyłka w ten sam dzień do 18:30 i 11:00 (sobota). Darmowa wysyłka od 199zł Zakupy RATALNE

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl