Wersje językowe

Tarfuse - filamenty Grupy Azoty

Tarfuse stanowi zbiór tworzyw, za produkcję których odpowiada Grupa Azoty. Są to filamenty - materiały do druku 3D techniką FDM/FFF. Ich cechą nadrzędną jest wysoka jakość. Wieloletnie doświadczenie i ogromne zasoby wiedzy specjalistów z Grupy Azoty specjalizującej się w przemyśle chemicznym to właśnie jej efekt. W skład zbioru tworzyw Tarfuse wchodzą filamenty rozmaite. Podzielono je na trzy grupy materiałów do drukarki 3D. Są to: Tarfuse Easy, Tarfuse Tech oraz Tarfuse Profi. Kompletny zbiór materiałów tworzony przez materiały ze wszystkich trzech serii produktowych budują charakteryzuje się wielką różnorodnością tworzywową. Są wśród nich filamenty PLA, ABS, ASA, POM, PA i inne. Nie zabrakło również tworzyw charakteryzujących się własnościami antybakteryjnymi. Oferta materiałów Tarfuse jest niezwykle bogata - każdy użytkownik drukarki 3D FDM/FFF znajdzie w niej tworzywo idealnie dostosowane do własnych potrzeb.

Grupa Azoty - garść informacji

Grupa Azoty to powszechnie znany w Polsce zespół jednostek przemysłowych wyspecjalizowanych w sferze industrialnej, jaką jest chemia. Owa zaawansowana specjalizacja w sektorze chemicznym sprawiła, iż stanowi ona wysokie miejsce w Unii Europejskiej wśród wytwórców produktów złożonych z rozmaitych substancji. Do wyrobów Grupy Azoty zalicza się m.in. różnorodne nawozy (w tym również te oparte na związkach azotowych), polimery (np. poliamid) i pigmenty (w tym biel tytanową). Na wymienionych produktach lista produkowanych przez omawiany zespół przemysłowych jednostek się nie kończy. Obejmuje ona bowiem także chemię spożywczą i techniczną, opakowania oraz... Filamenty do drukarki 3D! Linia produktów do druku przestrzennego zwie się Tarfuse

Filamenty Grupy Azoty - różnorodność tworzyw do druku 3D

Filamenty Azoty to kilka linii produktów. Zalicza się do nich: Tarfuse Easy, Tarfuse Tech, Tarfuse Profi i Tarfuse Envi. Pierwsza reprezentowana jest przez Simply PLA, PET-G oraz ABS PLUS4. Umieszczono w niej zatem podstawowe tworzywa do drukarki 3D. Linia Tech to filamenty Grupy Azoty przygotowane zostały z myślą o użytkownikach, którzy wymagają od materiałów bardzo dobrych parametrów wytrzymałościowych. Jest tu m.in. zmodyfikowany materiał polilaktydowy - PLA NW9. Filamenty Azoty z linii Tech to również tworzywa ABS-owe (ABS TECH) i ASA. Reprezentują ją też materiały niepalne te, których bazowy składnik stanowią poliamidy (PA). Wśród reprezentanów linii Tech znalazło się także miejsce dla filamentu POM! Tarfuse Profi to z kolei antybakteryjne filamenty Grupy Azoty. Są tu również materiały, które mogą być znakowane laserowo. Do reprezentantów linii Envi zalicza się tworzywa przygotowane z myślą o użytkownikach drukarek 3D, dla których troska o środowisko naturalne jest szczególnie ważna. Obecne tu filamenty Azoty są albo stworzone z surowców wtórnych (rPLA), albo stanowią one przykłady tworzyw kompostowalnych (envi1).

Grupa Azoty

792 600 065 sklep@zadar.pl Realizacja wysyłek do 18:30, w soboty do 11.00 Darmowa wysyłka od 180zł

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl