Wersje językowe

XII edycja Dni Druku 3D umożliwiła osobom, które na to wydarzenie się wybrały, bliżej przyjrzeć się licznym markom, które biorą czynny udział w tworzeniu i sukcesywnym rozwijaniu branży drukowania przestrzennego. Byliśmy tam, o czym przeczytać możecie tutaj oraz tu. Firma, która byłą aktywnym uczestnikiem wspominanego eventu - oraz jednym z bohaterów naszej relacji z imprezy - wchodzi właśnie w skład grona producentów tworzących ofertowy wachlarz naszego sklepu! A marką tą jest... Rosa 3D.

Doświadczenie + profesjonalizm = jakość

Posiadająca bogate, czterdziestoletnie doświadczenie w branży tworzyw sztucznych firma zajmuje się wytwarzaniem filamentów wykorzystywanych w drukowaniu przestrzennym opartym na technologii Fused Deposition Modelling, czyli w skrócie FDM. Wysoka jakość oferowanych przez markę produktów stanowią wynik prac mogącego poszczycić się pełnią profesjonalizmu i ogromną dozą doświadczenia zespołu specjalistów. Dokładna kontrola szerokiego spektrum parametrowego filamentów budujących ofertowy wachlarz Rosa 3D możliwy jest dzięki stworzonemu przez firmę, zaawansowanemu technologicznie parkowi maszynowemu. Nie bez wpływu na jakość tworzonych przez markę produktów pozostaje współpraca Rosa 3D z pochodzącymi z Polski producentami drukarek 3D, umożliwiająca testowanie autorskich filamentów w środowisku dla nich naturalnym.

Troska o środowisko naturalne

Rosa 3D starannie dba o to, aby proces produkcji oferowanych przez firmę produktu odciskał jak najmniej destrukcyjne piętno na różnorodnych elementach składowych środowiska naturalnego. Szeroko rozumiana świadomość ekologiczna marki odzwierciedla się w jej działaniach mających na celu ograniczenie negatywnego wpływu działalności produkcyjnej na ziemskie ekosystemy. Aktywność ta obejmuje m.in. odzysk oraz recykling opakowań. Zadbano również o to, aby procesy produkcyjne cechowały się wysoką energoszczędnością. Ukoronowanie działań mających na celu ochronę środowiska naturalnego przed jego postępującą degradacją stanowi wprowadzenie na rynek całkowicie kompostowalnych filamentów.

ROSA 3D

792 600 065 sklep@zadar.pl Wysyłka w ten sam dzień do 18:30 i 11:00 (sobota). Darmowa wysyłka od 199zł Zakupy RATALNE

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl