Filament Devil Design Silk 1.75mm Gold 1kg
Kod produktu: 5902280031864_20220609135531
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Zadar. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Cechy produktu
Filamenty - zestaw
- Rodzaj materiału PLA
- Kolor Złoty
- Waga netto 1kg
- Średnica 1.75mm
Opis
Filament Silk od Devil Design jest materiałem termoplastycznym w postaci włókna. Stosuje się go do druku 3D metodą FFF. Filament został fabrycznie nawinięty na szpulę oraz zapakowany próżniowo wraz z pochłaniaczem wilgoci. Szpula zawiera 1kg produktu. Może być używany we wszystkich drukarkach FFF, które nie są zabezpieczone przed korzystaniem z filamentów od zewnętrznych dostawców. Silk to dokładniej mieszanka materiałów PLA i PETG, która charakteryzuje się bardzo wysokim połyskiem.
Sugerowane parametry druku filamentem
| Temperatura drukowania | Od 225°C do 245°C |
| Temperatura stołu | Od 50°C do 60°C |
| Chłodzenie wydruku | Opcjonalnie |
Możliwe jest zauważalne puchnięcie materiału wychodzącego z dyszy podczas ładowania filamentu lub w trakcie drukowania nim. Jest to jednak całkowicie naturalny efekt, który wynika z napięcia powierzchniowego polimerów wchodzących w skład materiału filamentu. Dla uzyskania lepszych efektów producent zaleca ustawienie dużej mocy nawiewu podczas drukowania oraz obniżenie prędkości druku.
|
Ze względu na różnice konstrukcyjne drukarek powyższe dane należy potraktować jako wskazówki, a odpowiednie wartości należy wyznaczyć eksperymentalnie. |
Specyfikacja techniczna i właściwości fizyczne filamentu
| Średnica filamentu | 1.75mm |
| Tolerancja wymiarowa filamentu | +/- 0.05mm |
| Powierzchnia materiału | Wysoki połysk |
| Skurcz materiału | Bardzo niski |
| Temperatura drukowania | Od 225°C do 245°C |
| Temperatura stołu | Od 50°C do 60°C |
| Szpula - materiał | Silk |
| Średnica szpuli | 200mm |
| Szerokość szpuli | 70mm |
| Średnica otworu montażowego | 52mm |
| Pochłaniacz wilgoci | Tak |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
| Krągłość | +/- 0.02mm |
| Wymiary opakowania | 205x205x80mm |
| Masa netto | 1kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00.