Wersje językowe

Wiedza i doświadczenie

Fiberlogy jest polską marką zajmującą się wytwarzaniem filamentów do drukarek 3D pracujących w oparciu o technologię Fused Deposition Modelling, czyli FDM. Ogromne pokłady pozyskiwanej latami wiedzy oraz doświadczenia dotyczących szeroko pojmowanych tworzyw sztucznych odgrywają niebagatelną rolę w tworzeniu przez firmę materiałów filamentowych. Wspomniane już cechy definiujące Fiberlogy w połączeniu z nowoczesną linią produkcyjną, którą firma dysponuje, pozwalają na tworzenie materiałów osiągających znakomite, techniczne parametry. Wszak produkty tej właśnie marki wykazują się znakomitą tolerancją średnicy wynoszącą ±0.02mm oraz tolerancją owalu o wartości ±0.01mm!

Jeden z technologicznych rewolucjonistów

Druk 3D stanowi branżę przyszłościową i bardzo dynamicznie się rozwijającą. Dynamika jest na tyle silna, że nadążanie za nieustannie zmieniającymi się trendami technologicznymi bywać może problematyczne. Stanowiąc firmę, której działalność wiąże się bezpośrednio z przestrzennym drukowaniem, Fiberlogy bacznie przygląda się branżowym nowinkom, w odpowiedzi oddając w ręce użytkowników drukarek 3D kolejne filamenty i rozbudowując tym samym własną ofertę produktową. Efektem działań marki jest iście gargantuiczny wachlarz rodzajów oferowanych materiałów. Rewolucja technologiczna ściśle powiązana z dynamicznym rozwojem branży drukowania przestrzennego trwa i trwać będzie nadal, zaś Fiberlogy jest i będzie dalej jednym z jej istotnych rangą przodowników.

Dbałość o każdy szczegół procesu produkcji filamentu

Produkcja filamentu nie stanowi procesu prostego. Składa się na nią wiele pomniejszych etapów, z których każdy ma bardzo istotny wpływ na ostateczny rezultat, którym jest gotowy do użycia produkt. Fiberlogy i odpowiedzialni za jej funkcjonowanie eksperci doskonale z tego faktu zdają sobie sprawę, dbając o to, aby filamenty tworzone w ramach marki spełniały normy jakościowe oraz aby stanowiły niepoddającą się kwestionowaniu odpowiedź na wymagania użytkowników urządzeń drukujących - począwszy od dokładnego weryfikowania technologicznych trendów oraz aktualnych potrzeb klientów, dobór najlepszych surowców do wytworzenia produktu i na testach wytworzonego już materiału kończąc.

Spektakularnie duży wybór filamentów

Oferta filamentowa Fiberlogy jest bardzo szeroka. Obejmuje ona nie tylko materiały powszechnie stosowane przez entuzjastów druku 3D, takie jak PLA, ABS i PET-G. Co istotne, nawet tak podstawowy typ filamentu, jaki stanowi tworzywo polilaktydowe (PLA) występuje w ogromnej ilości wariantów różniących się od siebie właściwościami fizycznymi! W jej skład wchodzą również filamenty elastyczne, czyli Fiberflex 30D i Fiberflex 40D, oraz produkty cechujące się niebanalnymi walorami dekoracyjnymi, których przedstawicielami są m.in. Fiberwood oraz Fibersilk. Bardzo ważną część wachlarza ofertowego Fiberlogy stanowią materiały techniczne, w tym ASA, ESD ABS, filamenty poliamidowe oraz produkty wzbogacone dodatkiem włókna węglowego lub włókna szklanego. Drukowanie obiektów o skomplikowanej strukturze geometrycznej często wymaga stosowania podporowych elementów. Fiberlogy nie zapomniało o tej kwestii, uzupełniając swoją ofertę o filamenty supportowe, takie jak HIPS oraz BVOH. Współczesny świat stoi przed mnogą liczbą wyzwań. Jedno z nich stanowi dbałość o środowisko naturalne, zaś jedną z jej form stanowi ponowne wykorzystywanie tworzyw sztucznych. Mając ten aspekt na uwadze, Fiberlogy w ręce użytkowników oddało zarówno R PLA, czyli filament powstały z recyklingu, jak również Easy PLA Refill, tj. materiał bezszpulowy, który kompatybilny jest ze szpulami, które wykorzystywać można wielokrotnie.

Fiberlogy

792 600 065 sklep@zadar.pl Wysyłka w ten sam dzień do 18:30 i 11:00 (sobota). Darmowa wysyłka od 199zł Zakupy RATALNE

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl