Wersje językowe

Creality, czyli wysoka jakość w przystępnych cenach

Rynek drukarek 3D posiadałby sporej wielkości lukę, gdyby podczas jego opisywania pominięto pewną firmę chińskiego pochodzenia. Mowa jest tu oczywiście o Creality! Drukarki 3D stanowią najważniejsze elementy produktowego wachlarza firmy. Cechą wyróżniającą urządzenia drukujące założonego w 2014 roku (i nieustannie działającego do dziś) przedsiębiorstwa spośród sprzętu tworzonego przez konkurencyjnych producentów jest znakomity stosunek ceny oferowanych przez Creality produktów do jakości ich. Osoba interesująca się drukiem przestrzennym, niedysponująca jednocześnie potężnej wielkości zasobami pieniężnymi ma zatem możliwość nabycia drukarki 3D, której poszczególne elementy cechują się dużą trwałością oraz wysokim poziomem precyzji ich wykonania.

Creality, czyli Ender 3...

Jedną z najbardziej popularnych drukarek 3D, która współtworzy ofertowy wachlarz Creality, jest Ender 3. Czym omawiane urządzenie drukujące zasłużyło sobie na ogromną sławę wśród entuzjastów technologii, jaką stanowi druk przestrzenny? Przystępność cenowa i bardzo dobra jakość komponentów wchodzących w skład drukarki 3D firmy Creality to niejedyne atuty tego sprzętu. Jego niesłabnąca popularność wynika także ze znakomitych warunków procesu drukowania, jakie urządzenie to zapewnia. Ender 3 jest również urządzeniem, które niewiarygodnie łatwo poddawać można różnorodnym, technologicznym modyfikacjom, co też jego użytkownicy często czynią, uzyskując na tym polu niemałe sukcesy. Produkowany przez Creality sprzęt, o którym w akapicie tym mowa, posiada zatem multum cech pozytywnych, które idą w parze z niewygórowaną ceną samej drukarki 3D.

... I nie tylko!

Lista produkowanych przez Creality produktów nie kończy się na omawianej w poprzednim akapicie drukarce 3D. Urządzeniowy wachlarz firmy charakteryzuje się znaczną rozpiętością. Obejmuje on nie tylko drukarki 3D, które pozwalają na tworzenie wydruków metodą FDM. Creality produkuje również urządzenia umożliwiające wykonywanie trójwymiarowych obiektów z żywic światłoutwardzalnych! Firma zajmuje się również produkcją części i akcesoriów do swoich drukarek 3D. Creality produkuje także filamenty oraz światłoutwardzalne żywice.

Creality

Creality Wi-Fi Box Creality Wi-Fi Box
Producent: Creality
Cena:

99,00 zł

zobacz więcej
Drukarka 3D Creality CR-10 SE Drukarka 3D Creality CR-10 SE
Producent: Creality
Cena:

2 229,00 zł

szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Creality CR-10S Pro V2 Drukarka 3D Creality CR-10S Pro V2
Producent: Creality
Cena:

2 799,00 zł

zobacz więcej
Drukarka 3D Creality CR-10S5 Drukarka 3D Creality CR-10S5
Producent: Creality
Cena:

3 399,00 zł

zobacz więcej
Drukarka 3D Creality CR-30 Drukarka 3D Creality CR-30
Producent: Creality
Cena:

5 420,00 zł

szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D Creality CR-6 MAX Drukarka 3D Creality CR-6 MAX
Producent: Creality
Cena:

4 045,00 zł

zobacz więcej
Drukarka 3D Creality CR-X Pro Drukarka 3D Creality CR-X Pro
Producent: Creality
Cena:

4 119,00 zł

szt.
zobacz więcej

792 600 065 sklep@zadar.pl Wysyłka w ten sam dzień do 18:30 i 11:00 (sobota). Darmowa wysyłka od 199zł Zakupy RATALNE

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl