Wersje językowe

Formy, formy, formy, czyli... Mayku!

Mayku jest firmą, która zajmuje się wytwarzaniem maszyn do wykonywania form. Z pomocą jej urządzeń możliwość powielania przygotowanych wcześniej obiektów nigdy dotąd nie była prostsza. Korzystanie z formierki produkowanej przez Mayku pozwala na stworzenie jej użytkownikowi własnej fabryki w domowym zaciszu. Wpisuje się to idealnie w misję, jakiej firma się podjęłą. Stanowi ją zapewnienie przedsiębiorcom możliwości zachowania pełnej niezależności procesów produkcji od podmiotów zewnętrznych. Misję tą Mayku realizuje, produkując desktopowe maszyny pozwalające na niesamowicie proste i niewymagające ogromnych nakładów pieniężnych tworzenie form do powielania różnorodnych obiektów.

Innowacyjna, desktopowa formierka próżniowa

Niezależność - to właśnie jej orędownikiem jest Mayku i wyprodukowane przez nią urządzenie do tworzenia form, czyli Mayku FormBox. Maszyna ta w znaczący sposób ułatwia powielanie uprzednio wykonanych przedmiotów. Swoje działanie Mayku FormBox opiera na temperaturze oraz próżni. Próżnię wytwarza się za pomocą... Zwykłego, domowego odkurzacza! Produkcja form trójwymiarowych staje się zatem niesamowicie łatwa i przede wszystkim dostępna dla każdego użytkownika Mayku. Firma produkuje również arkusze, z których wykonuje się formy 3D. Występują one w następujących wariantach:

Do ich produkcji zastosowano m.in. materiały pochodzące z recyklingu. Mayku cechuje się zatem wysokim poziomem ekologicznej świadomości.

Zadowoleni klienci z całego świata

Produkty Mayku znajdują zastosowanie w wielu, różnorodnych branżach przemysłu. Na tym jednak nie koniec. Z możliwości urządzeń firmy Mayku korzystają również instytucje naukowe. Ekspansja ta ma jednak wymiar o wiele większy. Produkowane przez Mayku maszyny znalazły nabywców w aż 74 krajach!

Mayku

792 600 065 sklep@zadar.pl Wysyłka w ten sam dzień do 18:30 i 11:00 (sobota). Darmowa wysyłka od 199zł Zakupy RATALNE

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl