Filament FiberSatin Fiberlogy 1.75mm Red 0.85kg

Availability: In stock
Dispatched within: On the same day until 5:40 p.m.
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Price: 149,00 zł

Regular price:

149.00
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
quantity szt.
You gain 14 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 0
Vendor: Fiberlogy
Product code: B897-81332_20210528151850

Description

Filament FiberSatin - o tworzywie

Filament FiberSatin to jeden z wielu materiałów do druku 3D techniką FDM, który wchodzi w skład niezwykle bogatej, różnorodnej oferty surowcowej firmy Fiberlogy. Tworzywo to łączy w sobie dwie, pozornie wykluczające się cechy wizualne. Są nimi matowość połączony z subtelnym, satynowym połyskiem. Bardzo dużą zaletę filamentu FiberSatin stanowi znakomicie wysoki poziom przylegania do siebie poszczególnych warstw wykonywanego z niego przez drukarkę 3D wydruku. Właściwość ta w połączeniu z walorami dekoracyjnymi tworzywa umożliwia niekłopotliwe zamaskowanie defektów powierzchni obiektów trójwymiarowych tworzonych techniką Fused Deposition Modelling. Chropowatość struktury wydruków utworzonych z filamentu FiberSatin czyni z niego kolejny obok tworzyw wzbogacanych włóknem węglowym materiał cechą tą się charakteryzujący. Chropowate powierzchnie rozpraszają promienie świetlne, dzięki czemu cechują się one delikatną połyskliwością. Filament FiberSatin to materiał, z którego wykonuje się trójwymiarowe wydruki bezproblemowo. Nie ustępuje on pod tym względem mrowiu tworzyw, których składnikiem bazowym jest polilaktyd, czyli PLA. 

Filament FiberSatin - cechy materiału

Materiał bazowy Biopolimer
Średnica filamentu 1.75mm
Temperatura druku od 200°C do 230°C
Temperatura stołu 50°C
Tolerancja średnicy ±0.02mm
Tolerancja owalu +0.01mm
Zamknięta komora niewymagana

Fiberlogy - o producencie

Występująca w logo filamentowa szpula jasno wskazuje na to, do entuzjastów której technologii druku 3D skierowana jest bogata gama produktów oferowana przez Fiberlogy. Produkowane przez polską markę filamenty wykorzystywane są w drukarkach typu FDM i cechuje je wzorowa jakość wykonania, która determinowana jest m.in. przez doskonały poziom tolerancji owalu i średnicy włókna filamentowego. Szeroki wachlarz rodzajowy i kolorystyczny oferowanych materiałów umożliwia każdemu, nawet najbardziej wymagającemu pasjonatowi drukowania obiektów trójwymiarowych znalezienie produktu precyzyjnie dopasowanego do jego preferencji. Doskonała jakość filamentów, mnogość typów i kolorów włókien filamentowych oraz innowacyjność - to cechy definiujące ofertę firmy Fiberlogy i markę samą w sobie.

Filament FiberSatin - karty produktu

Karta charakterystyki filamentu do pobrania znajduje się tutaj: MSDS

Karta techniczna materiału do pobrania umiejscowiona jest tu: TDS

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Shipping country:

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl