Wersje językowe

Filamenty Nebula

Kosmos po brzegi wypełniony jest różnorodnymi, mniejszymi i większymi tworami. Bogactwo kosmicznych form, ich kształtów, rodzajów i rozmiarów zadziwia ludzi (nie tylko tych wyspecjalizowanych w badaniu ciał niebieskich) zamieszkujących całą kulę ziemską. Analogiczną różnorodnością cechuje się branża druku 3D. Słowo nebula w języku angielskim oznacza mgławicę, czyli jeden z rodzajów elementów współtworzących Wszechświat. Pochodząca z Polski firma - Nebula - swoją nazwą jawnie do tych kosmicznych tworów nawiązuje. Filamenty Nebula to ogromny zbiór różnorodnych tworzyw do druku 3D. Występują w rozległym spektrum kolorystycznym.

Nebula - nazwa firmy nie wzięła się znikąd

Sama oferta firmy Nebula wspominaną filamentową różnorodność doskonale reprezentuje poprzez szerokie spektrum materiałów przeznaczonych do drukarek 3D pracujących w technologii Fused Deposition Modelling, czyli w skrócie FDM. Filamenty Nebula są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Mowa tu nie tylko o PLA i PET-G. Filamenty Nebula występują zarówno w podstawowych kolorach, jak również tych bardziej egzotycznych, tj. rzadziej spotykanych. Producent zadbał o to, aby oferowane przez niego typy filamentów, takie jak PLA, PET-G i ABS (konkretniej: ABS 702), reprezentowały godnie intrygujący świat barw rejestrowanych przez ludzkie oko i którymi mieni się Wszechświat prezentowany na odpowiednio przygotowanych przez specjalistów fotografiach. I taka właśnie jest Nebula - prawdziwa mgławica współtworząca technologiczny Wszechświat druku 3D!

Filamenty Nebula - wiele rodzajów tworzyw do drukarek 3D

Nebula produkuje multum typów filamentów do druku 3D. Jej ofertowy wachlarz reprezentują zarówno tworzywa podstawowe, jak również materiały techniczne. Nebula produkuje filamenty PLA, PET-G oraz ABS. Są to bardzo popularne materiały do druku 3D. Nie mogło ich więc zabraknąć wśród tworzyw firmy Nebula. Produkuje ona także materiał odporny na promieniowanie UV, który znany jest jako ASA 301 (wariant Natural i Black). Ofertę firmy Nebula reprezentuje także HIPS 404. Producent nie zapomniał też o materiałach elastycznych. Takim tworzywem produkowanym przez Nebula jest filament Flex 505 (dwa warianty kolorystyczne: Natural oraz Black). GLASS 807 to kolejny materiał firmy. Nebula stworzyła go z myślą o drukarzach, którzy chcą tworzyć wydruki przezroczyste niczym szkło.

Filamenty Nebula - wysokojakościowe materiały do druku 3D

Nebula produkuje filamenty, które cechują się wysoką jakością wykonania. Do ich produkcji wykorzystuje się starannie wyselekcjonowane składniki. Z materiałów produkowanych przez Nebula drukuje się bardzo dobre jakościowo przedmioty. Filament jest pieczołowicie nawijany na szpulę - dbałość o każdy szczegół produktu zauważa się od razu. Materiały Nebula to produky warte każdego wydanego na nie grosza. Są dość przystępnymi cenowo tworzywami. Względnie niewygórowany koszt materiału idzie w parze z doskonałą jakością samego produktu. Nebula to producent, w filamenty którego warto zainwestować swoje ciężko zarobione pieniądze.

Nebula

792 600 065 sklep@zadar.pl Wysyłka w ten sam dzień do 18:30 i 11:00 (sobota). Darmowa wysyłka od 199zł Zakupy RATALNE

Informacja w stopce
Menu Szukaj Więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl