Filament PLA F3D 1.75mm Transparent Yellow 1kg

Availability: Pending delivery
Price: 85,00 zł 85.00
quantity szt.
You gain 8 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 0
Vendor: F3D Filament
Product code: 5902311381333

Description

Poliaktyd (PLA) jest to polimer uzyskiwany z odnawialnych surowców, takich jak kukurydza czy buraki cukrowe. Jedną z podstawowych cech tego polimeru jest jego duża biodegradowalność. Jest jednym z podstawowych materiałów szybkiego prototypowania, szczególnie docenianym przez hobbystów druku 3D lub osób rozpoczynających swoją przygodę z drukiem trójwymiarowym, ponieważ charakteryzuje się małym skurczem oraz nie uwalnia szkodliwych oparów podczas drukowania.

Oferowany przez nas filament PLA Plus jest zmodyfikowaną wersją naszego podstawowego PLA. Oprócz podstawowych własności tego materiału, jak niska temperatura druki i mały skurcz, filament ten charakteryzuje się dodatkowo zwiększoną wytrzymałością na rozciąganie (o 8,5%), zwiększona wytrzymałością na zginanie (o 34,40%) oraz zwiększonym modułem sprężystości przy zginaniu (o 14%) w porównaniu przez podstawowym PLA.

Gotowa szpula filamentu pakowana jest hermetycznie wraz z środkiem osuszającym, by zapewnić Państwu suchy, gotowy do druku zaraz po rozpakowaniu produkt.

Technical data

Producer's series -
Type PLA
Weight From 0.5kg to 1kg
Decorative properties Transparent
Diameter 1.75mm
Colour Yellow

Product reviews (0)

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl