Filament PA 6/66 F3D 1.75mm 0.2kg

Availability: Pending delivery
Price: 42,00 zł 42.00
quantity szt.
You gain 4 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 0
Vendor: F3D Filament
Product code: 57DE-488E1

Description

Nylon jest to filament składający się w głównej mierze z poliamidu (PA), który to materiał został wykorzystany w kilku innych oferowanych przez nas filamentach kompozytowych jako osnowa. W naszej ofercie dostępne są dwa warianty tego polimeru: PA 12 oraz PA 6/66. Polimer PA 12 charakteryzuje się wytrzymałością zmęczeniową, niską absorbcją wilgoci, bardzo dobrymi własności dielektrycznymi oraz bardzo dobrą stabilnością wymiarową. Natomiast polimer PA 6/66 wykazuje właściwości łączące korzyści z połączenia dwóch poliamidów – PA 6 i PA 66, dzięki czemu uzyskano kopolimer o zwiększonej odporności cieplnej, twardości, wytrzymałości mechanicznej. Polimery te znalazły swoje zastosowanie w takich branżach jak: maszynowa, elektrotechniczna, motoryzacyjna, transportowa i przy budowie maszyn.

 

Oba filamenty charakteryzują się temperaturą druku od 255°C, a w celu kontroli procesu wychładzania wymagane jest zastosowanie grzanego stołu.

 

W naszej ofercie oba nylony dostępne są w barwie naturalnej w wymiarze 1,75 mm. Gotowa szpula filamentu pakowana jest hermetycznie wraz z środkiem osuszającym, by zapewnić Państwu suchy, gotowy do druku zaraz po rozpakowaniu produkt.

Product reviews (0)

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl