Filament BubbleGlass F3D 1.75mm 0.2kg

Availability: Pending delivery
Price: 45,00 zł 45.00
quantity szt.
You gain 4 points [?]
add to wish list
Rating: 0
Vendor: F3D Filament
Product code: C773-9820A

Description

BubbleGlass – Nylon to syntetyczny polimer zawierający grupę amidową służący m.in. do wytwarzania włókien syntetycznych o bardzo dużej wytrzymałości na rozciąganie i łatwo dającego się barwić. Stosowany jest przede wszystkim do produkcji dzianin, tkanin, lin i żyłek a także, ze względu na doskonałe właściwości mechaniczne, do panewek łożysk, kół zębatych itp. Nylon zbrojony mikro kulką szklaną zwiększającą jego właściwości ścierne oraz poprawiającą wytrzymałość na zgniatanie.

Cechy szczególne:

  • temperatura druku od 240°C,
  • wytrzymałość na zgniatanie,
  • zwiększone właściwości ścierne,
  • dostępne wymiary 1,75 mm (±0,03 mm).

Jest to jeden z kompozytowych filamentów w naszej ofercie. Składa się on głównie z poliamidu (PA 12) z dodatkiem szklanych mikrokulek. Własności samego polimeru, czyli wytrzymałość zmęczeniowa, niską absorbcją wilgoci, bardzo dobre własności dielektryczne oraz bardzo dobra stabilność wymiarowa spowodowały, że jest on obecnie wykorzystywany w takich branżach, jak branża maszynowa, elektrotechniczna, motoryzacyjna, transportowa i przy budowie maszyn.

 

W naszej ofercie filament BubbleGlass charakteryzuje się temperaturą druku od 240°C. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego połączenia poliamidu z szklanymi mikrokulkami daje nowe możliwości tworzenia bardzo wytrzymałych modeli. Zaleca się, by filament suszyć w temperaturze 75-85°C przez okres dwóch godzin przed rozpoczęciem drukowania, a w celu kontroli nad procesem wychładzania należy zastosować grzany stół. W naszej ofercie BubbleGlass dostępny jest w barwie naturalnej o grubości 1,75 mm. Gotowa szpula filamentu jest hermetycznie wraz z środkiem osuszającym, by zapewnić Państwu suchy, gotowy do druku zaraz po rozpakowaniu produk

Product reviews (0)

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl