Filament ABS STi F3D 1.75mm 0.2kg

Availability: Pending delivery
Price: 25,00 zł 25.00
quantity szt.
You gain 2 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 0
Vendor: F3D Filament
Product code: 8A2F-51517

Description

ABS jest to kopolimer (akrylonitrylo-butadieno- styren), który znalazł bardzo szerokie zastosowanie w codziennym życiu. Można go znaleźć w takich sektorach jak: sprzęt AGD/RTV, przemysł motoryzacyjny, przemysł medyczny. W technologiach szybkiego prototypowania polimer ten jest jednym z najpowszechniej stosowanym materiałem z racji na jego właściwości. ABS cechuje się dużą twardością, dobrą odpornością na zabrudzenie i zarysowania oraz łatwym recyklingiem.

Oferowany przez nas filament ABS STi jest kolejną w naszej ofercie modyfikacją filamentu ASB-X. Dzięki zmianom w składzie tego materiału uzyskano filament, który cechuje się specyficznymi właściwościami, plasującymi go pomiędzy ASB-X a ASB-AX. Taki filament cechuje się temperaturą druku równą 235°C. Zalecamy również stosowanie grzanego stołu do drukowania modeli z ASB STi w celu kontroli procesu wychładzania.

W naszej ofercie ABS STi dostępny jest w palecie 2 kolorów dla wymiaru 1,75 mm i 2,85 mm. Gotowa szpula filamentu, o wadze netto 1 kg, pakowana jest hermetycznie wraz z środkiem osuszającym, by zapewnić Państwu suchy, gotowy do druku zaraz po rozpakowaniu produkt.

Product reviews (0)

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl