Wersje językowe

Drukarka 3D Ubot DUAL PRO

ubot-3d-dual-pro.jpg
  • nowość
Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 11 007,00 zł 11007.00
ilość szt.
Zyskujesz 1 100 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Drukarka UBOT 3D DUAL PRO - najistotniejsza jest jakość

Przygotowana z myślą o zastosowaniach przemysłowych drukarka marki UBOT stanowi sprzęt z najwyższej półki, posiadający szereg modyfikacji korzystnie wpływających na szeroko pojmowaną jakość procesu drukowania trójwymiarowych obiektów. Obszerna przestrzeń robocza opisana jest przez długości wzdłuż poszczególnych osi układu współrzędnych, które przyjmują wartości następujące: 250mm dla osi X, 230mm dla osi Y i 250mm dla osi Z. 

Rozwiązania technologiczne podyktowane rozwojem druku 3D

Doskonale zdający sobie sprawę z tego, jak niesamowicie istotnym krokiem do wykonania przed rozpoczynaniem eksploatacji urządzenia drukującego jest jego kalibracja, polska firma zadbała o to, aby model DUAL PRO cechował się wysoką dokładnością pozycjonowania głowicy względem poszczególnych osi układu współrzędnych sięgającą 3.125 mikrometra dla osi X i Y oraz 0.6 mikrometra dla osi Z.

Model Dual Pro umożliwia druk obiektów trójwymiarowych z wykorzystaniem materiału o średnicy włókna wynoszącej 1.75mm. System podwójnej ekstruzji umożliwia wykonywanie projektów o wysokim poziomie złożoności, które oprócz elementów stałych obejmują dużą ilość rozmieszczonych w skomplikowany sposób tymczasowych elementów podporowych. Maksymalna temperatura pracy dyszy/dysz wynosi aż 250ºC! Wymiana tego komponentu na inny, różniący się średnicą, jest bardzo prosta, co dodatkowo wpływa pozytywnie na atrakcyjność sprzętu marki UBOT. Szerokie spektrum wymiarowe dysz obejmuje elementy o średnicach od 0.2mm do 1.2mm.  

Multum oferowanych współcześnie filamentów do optymalnego funkcjonowania podczas procesu druku z ich wykorzystaniem wymaga ściśle określonych warunków termicznych zapewnianych przez platformę, na którą ów stopiony już materiał będzie nakładany. Mając na uwadze tą istotną kwestię, drukarkę DUAL PRO wyposażono w podgrzewany stół roboczy. Maksymalna temperatura platformy roboczej wynosi 100ºC. Ścisłą kontrolę temperaturowych parametrów, będącą czynnikiem potrzebnym zoptymalizowania procedury drukowania przedmiotów w trzech wymiarach, uzyskano poprzez zastosowanie obudowy zamykanej od góry. Barwy biało-czerwone, w które ubrana została drukarka z jednej strony pięknie podkreślają narodową dumę producenta, z drugiej zaś pięknie łączą polskość z wysoką jakością produktów oferowanych przez markę UBOT.

Nowoczesność i interaktywność

Drukarka wyposażona została również w wyświetlacz dotykowy o przekątnej wynoszącej 7 cali, który w połączeniu z zainstalowanym w urządzeniu systemem U-ME i wbudowaną pamięcią umożliwia bezproblemową modyfikację parametrów druku. Możliwość drukowania na podstawie danych zgromadzonych na pendrivie, opcja transferu informacji poprzez sieć Wi-Fi, a także komunikacja z urządzeniem poprzez aplikację instalowaną na telefonie czynią z modelu DUAL PRO urządzenie cechujące się wyjątkowo złożoną interaktywnością, które pozwala m.in. na zdalne nim sterowanie. W system wbudowany został zaawansowany algorytm odpowiadający za kalibrację wymiarową wydruków względem osi X i Y, który w oparciu o szereg parametrów dokona precyzyjnego pozycjonowania drukarki.

Model DUAL PRO to drukarka wszechstronna i profesjonalna; taka, która jest synonimem słowa jakość. To urządzenie, które swoimi parametrami zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego entuzjastę druku 3D

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl